• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sağlam Oyun Laptoları

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Bildiğiniz çok sağlam oyun laptopları varmı?Kaç paradan başlıyolar?Mesela GTA V çıktığında pcde rahatlıkla oynayabilmem gerek.

Msi'ın çok güzel gamer laptopları var. Fiyatları da diğer markalara göre oldukça uygun. Ama şu dolar 2,29 ken laptop alınır mı bilmiyorum.

MSI GE70 2OE-266XTR Notebook En Ucuz Fiyatı

yukardaki laptobu almak istiyorum bende mesela. biraz düşse fiyatı alıcam. ama düşmüyor şu dolar. 2,29 oldu anasını satayım. 1,7 olsaydı 2400 den alacağın laptopu 3300 den alıyorsun. 900 lira. az para değil. 1 yıl önceki fiyatı ile bu yılki arasında bu kadar fark olması sinir bozucu gerçekten. ben olsam düşmesini beklerdim şimdi alacağıma. tabi bu gidişle daha çok bekleyecez gibi...

birde, windowslu laptop alma. ekstra 300 lira sokuyorlar. freedos al.(fakirlik belirten hareketler).

Msi'ın çok güzel gamer laptopları var. Fiyatları da diğer markalara göre oldukça uygun. Ama şu dolar 2,29 ken laptop alınır mı bilmiyorum.

yukardaki laptobu almak istiyorum bende mesela. biraz düşse fiyatı alıcam. ama düşmüyor şu dolar. 2,29 oldu anasını satayım. 1,7 olsaydı 2400 den alacağın laptopu 3300 den alıyorsun. 900 lira. az para değil. 1 yıl önceki fiyatı ile bu yılki arasında bu kadar fark olması sinir bozucu gerçekten. ben olsam düşmesini beklerdim şimdi alacağıma. tabi bu gidişle daha çok bekleyecez gibi...

birde, windowslu laptop alma. ekstra 300 lira sokuyorlar. freedos al.(fakirlik belirten hareketler).

Arkadas cok hakli freedos al kesinlikle.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şu konuları teknik yardıma açsanız sanki bir yerinizden birşeyiniz eksilir

----------

Sağlam laptop istiyorsan 3.000'tl yi gözden çıkaracaksın.

Alacaksan oradan alma.Araştırdım ben istanbulbilisim'in kendi garantisi var.2 yıl verdikleri garantiyi kendileri sağlıyor,ne kadar sağlam olur orası muamma.
Önerdiğin laptop'u bende takip ediyordum Vatan'da ama kaldırdılar :(

dolar bu kadar ucukken almanı tavsiye etmem.
Ama denizde kum bende para diyorsan ayrı :D

10 bin tlik laptop önermişler vay anasına :D fabrikatör forumumu la bura ben yanlışmı geldim :D
ben 2bin tl verdim benim içim gitti :D

Geri