• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sağlık MDK'dan Gelen Mesaj

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xoops
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xoops

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2014
Puanı
14
Merhabalar.

Bugün Babamın telefonuna ''Alışverişlerinizde indirim kartı kullandığınız için, 2750 TL'lik hediye kazandınız. Hediyenizi isteyiniz: xxx''
diye bir mesaj geldi. Gönderen kişi olarak "Sağlık MDK" yazıyor bunlar dolandırıcı mıdır ?

Son düzenleme:
%99 dolandırıcıdır. Sağlık MDK neresi hocam, bende sağlık alanındayım ama ilk defa duyuyorum :D

Ayrıca kim kime alışverişlerde indirim kartı kullandın diye 2750 TL hediye verir :D Hani öyle biryer varsa bizde kullanalım :D

%99 dolandırıcıdır. Sağlık MDK neresi hocam, bende sağlık alanındayım ama ilk defa duyuyorum :D

Ayrıca kim kime alışverişlerde indirim kartı kullandın diye 2750 TL hediye verir :D Hani öyle biryer varsa bizde kullanalım :D

Sözde çekilişte çıkmış hacı bende güvenmedim yinede bir sorup soruşturayım dedim :)

Ücretli mesaj siteleri var, istedigin ismi kullanabilirsin.

Hemde öyle pahali birsey degil 1000tanesi 30tl gibi rakamlar söz konusu o yüzden aldiris etmeyin.Ancak kullandiklari domainin sonu gov.tr veya com.tr uzantili olursa inandirici olabilir.

Ücretli mesaj siteleri var, istedigin ismi kullanabilirsin.

Hemde öyle pahali birsey degil 1000tanesi 30tl gibi rakamlar söz konusu o yüzden aldiris etmeyin.Ancak kullandiklari domainin sonu gov.tr veya com.tr uzantili olursa inandirici olabilir.

Mesaj attıktan sonra babam aramış bir bayan açmış işte telefon+ parfüm gibi hediyeler göndereceklermiş bize sadece kargo bedeli ödemek düşüyor oda 100 TL :) zaten öyle dedikten sonra kıllandım.

Neyse cevabınız için teşekkürler en iyisi aldırış etmemek.

Geri