• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sahte Doların Tarihi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
images

1900’lü yılların başında, Amerikalıların kesinlikle sahtesinin basılamayacağını söyleyerek tanıtımını yaptığı 100 dolar banknotların ilk sahtesinin Sakarya’nın Akyazı ilçesinde basıldığını biliyor muydunuz?
Bugünlerde sosyal paylaşım siteleri Facebook ile Twitter’de dolaşan dolar fotoğrafının üzerinde, “Dünyada ilk sahte dolar Sakarya’nın Akyazı ilçesinde basılmıştır” yazıyor. Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan fotoğraf ilginç yorumlar da alıyor. İşte yorumlardan bazıları:
“Amerikalılar 100 dolarlık baknotu ilk bastığında basın karşısında tanıtım yaparken bu paranın sahtesini yapmanın mümkün olmadığını iddia etmişlerdi ama aynı hafta içinde Akyazı’da milyonlarca 100 dolarlık sahte baknot ele geçirilmişti.”
“Zaten en büyük kalpazanlardan bazıları Sakarya Akyazı’daymış.”

Burdan çıkarılacak özet
Türk milleti kafaya koydumu her şeyi yapar... :D

Nerde bir eklenti olayı nerde bir yama olayı nerde bir illegal olay hepsinde rakip tanımıyoruz :D

abi 22 tonluk köprü çalıyolar 10 20 metre kazıyo benzin çalıyolar dolarında sahtesini ilk burda basıyorlar ciddi diyorum ülkede yetenek çok kullanmayı bilsek çok iyi işler çıkarır bu millet :D

22 tonluk demir köprünün çalındığını duyduktan sonra artık bana bu garip gelmiyor :)

zoru başarabilen bir milletiz şaşırmamak gerek gerçektende :D

Geri