• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saint # Röportaj # 22.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
m9xg9.jpg

Adı Soyadı : Emre KÖK -

Doğum Tarihi :14.05.1995 -

Yaşadığı Şehir :İstanbul -

Memleket : Kastamonu -

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu : Boğa

lblwj.png

Hobileriniz : Müzik Dinlemek , Çizim yapmak

Fobileriniz : Karaböcek

Forumdaki İlk Nick'i : -

Silkroad İle Tanışması : Sanırım herkesinki gibi internet cafede arkadaşım oynarken gördüm ve cafeciden CD sini satın almıştım :)

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Bilgi alış-verişi ve eğlence

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Saints and Sinners yabancı dizisinin adıydı arkadaşım önermişti

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : -

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Pek sporla aram yok beden derslerinde basket ve masa tenisi oynarım

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Bir ünlünün hayatını yaşamak istemezdim

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Kulağa her güzel gelen müzüğü dinlerim ister metal olsun ister arabesk

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : pek seyahat etmeyi sevmem

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Maldivlere gitmek isterdim.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abi
Terk-i Diyar : Kahraman abi gerçekten samimi ve her zaman ağır başlı , saygı duyduğum bir abim
BlackStyle : Hakan hakikaten çok iyi ve sıcak kanlı birisi herkesinde dediği gibi adamın dibi
Ruthless : Karaca bp de bayağı vakit geçirmiştik kendisiyle oda çok iyi bir insan.

TheBright : Barışla bayağı iyi sohbetlerimiz oldu bu forumda çok sevdiğim kişilerden oda
KaRa : Seymenle pek sohbetimiz olmadı ama gördüğüm kadarıyla çok iyi birisi.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Hayır ama 10 numara omlet yaparım

En sevdiğiniz renk ? : Sarı , Kırmızı

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? :

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Öyle pek büyük bir çılgınlığım yok.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? :-

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem

Hayvan besliyor musunuz ? : Hayır.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Sarışın olsun bizim olsun

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Clark Kent'e benzetiyorlar ama ben benzediğimi düşünmüyorum.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Aşkın gözü kördür derler ama bana göre affetmez.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : İç mimar olmak istiyorum.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İyidir herkesle iyi geçinirim

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Olması imkansız ama Mustafa Kemal Atatürk

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :Çok iyi bir sistem üyelerin birbirlerini tanıması açısından yararlı olsuğunu düşünüyorum.

yanmamış sigara ile poz vermek.. hiç sigara içmedim herhalde bende sigara ile poz vermek istesem böyle birşey olurdu :D

Ümit abi hakkında bende aynı düşünüyorum. Ümit abi. :D

Ümit abi hakkında bende aynı düşünüyorum. Ümit abi. :D

o yorumları yazarken durdum düşünmek için unutmuşum yazmayı :)

----------

yanmamış sigara ile poz vermek.. hiç sigara içmedim herhalde bende sigara ile poz vermek istesem böyle birşey olurdu :D

elimde foroğraf yoktu sap gibi çıkmayayım diye düşündüm yakmayı unutmuşum :) zaten 10 dk da atmam gerekiyordu ropörtajı :)

Sırf resim için yazıyorum , zaten tanıyordum :D , msnden yazamıyorum la bi girip bi çıkıyodun

Sessiz,azmeden ve sürekli çalışan birisi olarak emreyi hep takdir etmişimdir.
Barış gibi maxigame'in geleceği diyebilirim :)

Geri