• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sakallarım nasıl çıkar?

oksford01

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2013
Puanı
7
Merhaba arkdaşlar,

Ben 20 yaşındayım, 17 yaşımdan beri erteliyorum bu konuyu ilerde hergün usturayla tıraş olur ormana dönerim diye. O güne geldim şuan 3 günde 1 tıraş oluyorum. Aralarında seyreklikler var koltuk altı kılı gibi çıkıyor çıkanlarda. Birde sakal tüm yanağımı kaplamıyor yukarıdan başlıyor aşağı doğru kısa çizgi gibi görüntüsü var. Şimdi baktımda tıraş olmak sakalı uzatmazmış. Ne yapmam lazım bilemiyorum şuan dünyam durdu sakalımı düşünür oldum. Estetikle ektirsem acaba istediğim gibi olurmu? Afedersiniz ama Allah üstten almış kılları belden aşağıya vermiş. Yukarısı babyface aşağısı orangutan :D genetik sorunda yok babamın cillop gibi sakalları var.

Biz keşke sakallarımız çıkmasa diyoruz sen de çıksın diye uğraşıyorsun. Her gün tıraş olmak tam bir eziyet ve işkence hiç heveslenme :)

Biz keşke sakallarımız çıkmasa diyoruz sen de çıksın diye uğraşıyorsun. Her gün tıraş olmak tam bir eziyet ve işkence hiç heveslenme :)

abi sen miss turkey gibi adamsın. sakal tipsizin kamuflesidir. :D ayrıca sakaldan kurtulmanın yolu çok basit lazer epilasyon. sakalsız erkekmi olur benim eski sınıf arkadaşlarımı gördüm noel babaya dönmüşler. ergenliğe girdiğim gibi çıktım ne boy uzadı ne kıl.

Geri