• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Salcano Nova s Nasıl Yardım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Jokzilla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jokzilla

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2013
Puanı
2
Beyler ben vitesli motor dusunuyodum ama viteslidense otomaik daha rahat ve Salcano Nova S 150
almaya karar verdim.Butceme uygun ve goruntu olarakta cok hos bi motor ilk tecrubem olcak bide motorda.Sizce nasıl alınır mı?Calısıyorum zaten aksamları gezmek icin alıcam.Yorumlarınızı bekliyorum acil tesekkurler.

Daha önce hiç motor kullanmadım ama çevremden gelen bilgilere göre hiçte sağlam bir araç değil motor. Geçen arkadaşım kaza geçirmiş gerekli kaskı felan takılı olduğu halde çok ağır yaralanmış 1 ay kaldı hastanede yoğun bakımda 1 hafta kadar kaldı. sağ bacağını tam bükemiyor artık :)

Bunu niye anlattın diceksin şimdi almadan önce iyi düşün riski çok onu anlatmaya çalışıyorum :)

Eyv. Kardesim riskli oldugu bilincindeyim zaten hız yapmayı sevmem sakin sakin kullanırım.Salcano nova s begendim tip acisindan guzel ama performans olarak bilmiyorum.Yorumlarınızı bekliyorum

bu ülkede taşıtsız olsanız bile tehlikedesiniz sorun yok yani zaten sakin sürcekmişsin bişey olmaz :)

Geri