• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sallandık. :(

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Antalya'da 17.21 de Merkezi Akdeniz'de 6.0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi. Felaket Sallandık 1.0 Daha Büyük Olsa Hasar Çok Olabilirdi. Ancak Şimdilik Hasar Yok Çok Şükür.1 Ayda 3 Kere Deprem Oldu 5.0 , 4.3 , Şimdide 6.0 İnşallah Artmaz. :(

Son düzenleme:
Bucak'tayım bende ev sallandı şiddetli hissettik hani kendini hissettirecek kadar şiddetli geldi buraya da 60-70 km uzak Antalya'ya.. LoL de maçtaydım sallandı ama bırakamadım tf başlayacaktı çünkü :D

Geçmiş olsun,Türkiye'nin illerinin neredeyse %50'si fay hatları üzerinde ancak buna rağmen hala yapılarımız değil depreme rüzgara dayanmıyor.

İnsanlarında halkında yüreği ağzına geliyor,bu şiddette sarsıntı japonyada olsa işler bile aksamıyor bizde ne yazıkki can kayıpları meydana geliyor.

Geçmiş olsun inşallah hasar yoktur..

yok allah'a çok şükür ancak git gide şiddeti artıyor depremin önce 5.0 sonra 4.3 şimdide 6.0 oldu inşallah daha ileri gitmez diye umut ediyoruz.

----------

Geçmiş olsun,Türkiye'nin illerinin neredeyse %50'si fay hatları üzerinde ancak buna rağmen hala yapılarımız değil depreme rüzgara dayanmıyor.

İnsanlarında halkında yüreği ağzına geliyor,bu şiddette sarsıntı japonyada olsa işler bile aksamıyor bizde ne yazıkki can kayıpları meydana geliyor.

Teşekkürler.Aynen.

----------

Bucak'tayım bende ev sallandı şiddetli hissettik hani kendini hissettirecek kadar şiddetli geldi buraya da 60-70 km uzak Antalya'ya.. LoL de maçtaydım sallandı ama bırakamadım tf başlayacaktı çünkü :D

Bide Bizi Düşün Beşik Gibiydik :D

Mersinde fena sallandı pc başındaydım oturduğum sandalye ile televizyonun yanındaki çiçek baya sallandı Allah'tan hasar yok geçmiş olsun

Geçen sene Fethiye'de iken ranzanın benden önce kapıya vardığını gürdüm kötüsü arkadaş 3. kattan tutmasan atlayacaktım yusufçuk işte :D

Geri