• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyon Fiyatlarında ve Çıkışında Değişikliklikler

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
Champion%20Price%20Reduction%20Article%20Banner.jpg

Selam millet,

Bir süredir sizlerle forumlarda konuşarak, anketler yaparak, birebir görüşmelerimizde fikirlerinizi alarak; şampiyon ve kostüm fiyatları konusundaki görüşlerinizi topluyorduk.

Bu çalışmanın sonunda, şampiyon fiyatlarında genel bir indirime gitmeye karar verdik. Hem eski şampiyonların IP ve RP fiyatlarını düşüreceğiz, hem de iki şampiyonun çıkışı arasındaki süreyi artırarak IP toplama sürenizi arttıracağız. Bu şekilde, şampiyon koleksiyonunuzu daha kolay genişletebileceğinizi düşünüyoruz.

Yeni şampiyonların ilk çıktığı haftadaki IP fiyatlarını ise, genel indirimi dengelemek için biraz arttıracağız.

Şu andan itibaren uygulanmaya başlayacak olan planımız şu şekilde:

Yeni Şampiyon Çıkış Programı

Artık eskisine göre daha yavaş şampiyon çıkardığımızı fark etmişsinizdir. 2013 yılında, 14-17 yeni şampiyon çıkarmayı hedefliyoruz, yani yaklaşık her 3-4 haftada yeni bir şampiyon. Böylece hem sizin IP biriktirecek daha çok zamanınız olacak, hem de tasarım ekibimiz yeni şampiyonların üstünde daha uzun süre ve daha ayrıntılı çalışabilecek.

RP ve IP Fiyat Aşamaları

Şampiyonların RP fiyatlarını da, IP fiyatlarına uyum sağlayacak şekilde düzenledik. Artık RP fiyatları da IP fiyatlarına daha denk:

h339p.jpg

Hemen Yapılacak İndirimler

6300 IP'ye alınan en eski 7 şampiyonun (Ezreal, Vladimir, Renekton, Nocturne, Lee Sin, Brand ve Vayne) fiyatı 4800 IP/880 RP'ye düştü. Kalıcı olarak yapılan tüm indirimlerde olduğu gibi, bu şampiyonları son iki hafta içinde almış olan herkese, fiyat farkını otomatik olarak iade edeceğiz.

İndirim Programı

Her yeni şampiyon çıktığında, fiyatı 6300 IP/975 RP olan en eski şampiyon 4800 IP/880 RP'ye düşecek.

Ayrıca, her üç yeni şampiyonda bir, o sırada fiyatı 4800 IP olan bir şampiyon daha, ne kadar eski olduğuna ve oynanma kolaylığına bağlı olarak bir alt fiyat kademesine indirilecek.

Yeni Şampiyonların İlk Hafta IP Fiyatları

Tüm yeni çıkan şampiyonlar, sadece ilk çıktıkları hafta boyunca 7800 IP/975 RP'den satılacak. İlk haftadan sonra 6300 IP'ye düşecek.

h33d2.jpg

Kaynak:Şampiyon Fiyatlarında ve Çıkışında Değişikliklikler | LoL - League of Legends

#Bence güzel bir uygulama olmuş,sizin görüşleriniz neler?​

daha dün rp ile lee sin aldım easttayım nasıl farkı talep edicem ben?

Oyun gittikçe güzelleşiyor ve aşırı derecede memnunum bu işten.

3-4 haftada bir yeni şampiyon olayı tam oturmu bence. Ayrıca sürekli fiyat düşmesi ayrı bir sevindirici haber. Bu kadar güzel çalışan tek şirket belkide...

ezreal almıştım tabi bunu 3 hafta kadar bi süre once aldım açıkcası iyi bir sistem vayne almayı planlıyordum 4800 olması iyi oldu diğer yandan cassiopeia olsun kennen olsun bunları sırf denemek için 4800 vermekte koyardı bana 3150 olsun öyle :D

ezreal almıştım tabi bunu 3 hafta kadar bi süre once aldım açıkcası iyi bir sistem vayne almayı planlıyordum 4800 olması iyi oldu diğer yandan cassiopeia olsun kennen olsun bunları sırf denemek için 4800 vermekte koyardı bana 3150 olsun öyle :D

Vaynede vayne kafamı şişirdiydin yöneticelere söledim beni kırmadılar sıf sen al diye fiyatı 4800 yaptırdım bak kanka kıymetimi bil :D :D

----------

daha dün rp ile lee sin aldım easttayım nasıl farkı talep edicem ben?

O farkın banada gelmesi lazım 3 gün önce bende vayne aldım 975 rp den iade edilcek demişler ama iade yok öğrenirsen banada söyler misin.

Geri