• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyon Seçimi

Countdown

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Mar 2010
Puanı
10
Lissadra aldım güzel dakat bana gore değil ben kill severim :D Vayne ve Quinn çok guzel fakat yenı şeyler denemek istiyorum :) Ahri , Draven , Elise ,Thresh şampiyonları nasil Yardım edin :D

lissandrada kill sever zaten :D oynamasını öğrenirsen çok fena champdır söyliyimde

elise yada ahri öneririm eliseden junglede olur solo topda iyidir elise ya candır :D

ahri sağlam
dravenle baltaları tutman lazım ve early game de güzel adc dir
elise oynaması zor bi champ alanların çoğu feeder ama oynuyanlar çok iyi oynuyor

Twitch cok güzel skor alan bir champ canını düşür düşür e ye bi basıyon tık sende skor :D teke tekte ultiyi actın mı kimse tutamıyor seni ben altım valla bide xin zhao kullanıyorum sonra pantheon biraz taktik istiyor twitch tryandemereye karşı cok güclü e yi tam zamanında basarsan böle %25 hp de felen ulti basamadan alıyon tryandemereyi .d

Hem defansım olsun, kolay ölmiyim; hem zayıf olmasın, kill makinası oliyim diyorsan önerilerim;

Irelia
Nasus
Olaf
Renekton

Kısacası Fighter/Tank kısmı herolar. Özellikle olafı öneririm, tek yapman gereken tank kasmak, true damage ile kesiyorsun herkezi zaten.

teemo al dağıt ortalığı caner in gizli silahı
abi mesela baktım asistim çok frozen mallet alıyorum oyun yüzde yüz bizim oluyor teemo can ya can :D

westte 7 lvlda normal maçda akarkene :D

arewtad.jpg

bak yine aktım :D

3GxhlT9.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar Ahri aldım baya güzelmiş kullanması çok zevklı :D varsa böyle bi başka şampıyon onunda deneyek :D

Geri