• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyon sorunu

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
En çok oynadığım koridorlar top ve mid ama hangi şampiyonu alacağıma kesin olarak karar vermedim sabah Aranel(Murat) ile az konuştuk gragas fizz ahri bir iki tane daha vardı aklıma gelmedi bu şampiyonları önerdi ben tüm herkesin fikrini almak istedim acaba sizin bana önerebileceğiniz bir şampiyon varmı ?

Oyunda onlarca karakter var tutupta sana o kadar karakter içinden şunu al demek çok yanlış sen aklındaki karakterleri söyle ona göre counterlarına, avantaj ve dez avantajlarına bakalım.

Oyunda onlarca karakter var tutupta sana o kadar karakter içinden şunu al demek çok yanlış sen aklındaki karakterleri söyle ona göre counterlarına, avantaj ve dez avantajlarına bakalım.
Aslında aklımda belirttiğim bir karakter yok yanlız sup. olarak değilde biraz daha atağa yön verecek birşeyler istiyorum.

Aslında aklımda belirttiğim bir karakter yok yanlız sup. olarak değilde biraz daha atağa yön verecek birşeyler istiyorum.
Sen normal maç at orda karakter görürsün beğenirsen videolarına bak aklında soru işareti kalırsa yaz buraya ona göre fikir akımı yapabiliriz.

bu aralar mid ve topta riven çok moda oyun bilgine güveniyosan riven oynayabilirsin 2 lanedede fakat midde biraz sıkıntı yaşıyosun dediğim gibi oyun bilgine güveniyosan midde oyna.

bu aralar mid ve topta riven çok moda oyun bilgine güveniyosan riven oynayabilirsin 2 lanedede fakat midde biraz sıkıntı yaşıyosun dediğim gibi oyun bilgine güveniyosan midde oyna.
Riven oynadım fakat takım halinde oynamadığında ortada kalıyorsun ve hemen çöküyolar başıma çok geldi kendi dalıyor vur diyo vurdummuda o kaçıyo. :D

topa teemo garen alsan aslında neredeyse tüm solo champlarına karşı counter koyabilirsin :D jayce wukong onlarda güzel

Kha'Zix ile de mid veya solo yapabilirsin. Alıştıktan sonra kaçması da çok zor olmuyor. E'si var R'si var kaçamayanı dövüyolar :p

En çok oynadığım koridorlar top ve mid ama hangi şampiyonu alacağıma kesin olarak karar vermedim sabah Aranel(Murat) ile az konuştuk gragas fizz ahri bir iki tane daha vardı aklıma gelmedi bu şampiyonları önerdi ben tüm herkesin fikrini almak istedim acaba sizin bana önerebileceğiniz bir şampiyon varmı ?

Kılavuzu karga olanın... Neyse :D

Riven alabilirsin, mid de oynayabilir, skilleri no costtur, düz ad kasıp tank olabilen tek herodur ( bildiğim kadarıyla shield bonus ad den alıyor), gereksiz fazla damagei vardır early game pasifi sayesinde, ultisi ile gıdım canla kaçma olaylarına son verebilirsin vs vs vs çok iyi bir herodur.

Kılavuzu karga olanın... Neyse :D

Riven alabilirsin, mid de oynayabilir, skilleri no costtur, düz ad kasıp tank olabilen tek herodur ( bildiğim kadarıyla shield bonus ad den alıyor), gereksiz fazla damagei vardır early game pasifi sayesinde, ultisi ile gıdım canla kaçma olaylarına son verebilirsin vs vs vs çok iyi bir herodur.
Zac önerirmisin?

Geri