• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyon Tavsiyesi

bogasan11

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2011
Puanı
0
Eski hesabımı Sattım Yeni hesap açtım geçenlerde bu gün elime para geçti biraz RP aldım şuan 1000 RP var

Özellikle maç taşıyabilecek bir Champ düşünüyorum fikriniz var mı ?

lol-champions buradan ban ratesi yüksek olan karakterlere bak oyunu taşıyan karakterlerin çoğu onlardır

Son düzenleme:
Teşekkürler işime yarayacak 2 gün indirimlerin değişmeklicemsini beklicem leona almayı düşünüyorum

fizz al mide soloya khazix , adc istiyorsan twitch corki , sup leona thresh bunlar oyunu rahat taşıyabilen herolar bence ama özelikle 30a kadar sıkılmazsan master yi al win / lose +100 olur herhalde ...

Zyra denedim çok hoşuam gitti açıkçası aklımda zyra var şuan...

Geri