• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyon ve Kostüm Satışı: Alevli Tohumlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kasabian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
  • Karda kışta bahçe bakamayacağımı söylediler. Ayazda köklerin donacağını, tohumların kuruyacağını söylediler. Ama gördüğünüz gibi, gereken tek şey, azıcık… sıcak. Beni tanımadınız mı? Ben Alev Alev Zyra‘yım; bu da benim bu soğuk beyazlık içindeki yeşilli kırmızılı bahçem. 487 RP
  • Ateşdiş Warwick alevli kameriyemi gördü ve eserimi izlemek için uğradı. Sarmaşıklarla nasıl da boğuşuyor; onları hızla büyütmek için alev kullanmama çok şaşırmış gibi görünüyor.. 487 RP
  • Diğer taraftan, Volcanik Wukong uzak kalmaya çalıştı. Yaptığı maymunluklar, gözlerine güvenenleri yanıltabilir; ama benim bitkilerim daha keskin duyulara sahip. Şimdi o da karları eritip biricik tohumlarımı suluyor. 487 RP

• Bazı ziyaretçiler diğerlerine oranla daha az işe yarıyor. Gangplank meyvelerimi aşırıp duruyor. Onu bir kök kapanla yakaladım ama iskorpitli bedenini koşacağım bir iş bulamadım. Etraftaki ısı nefes almasını ancak sağlıyor. 487 RP
  • Heimerdinger ise bahçemi asla tamamlayamayacağımı söyleyen aptallardan sadece biriydi. Ona olup bitenleri anlattığımda, Diken Tükürenlerimi destekleyecek taretler yapmayı kabul etti. 487 RP
  • Onu fark etmediğimi sanıyor ama şu kar kümelerinin arkasında saklanan LeBlanc’ı görebiliyorum.. Galiba tek istediği, ateşimin sıcaklığından yararlanmak; ama fidanlarıma bir kötülük yapmaya kalkarsa Boğardikenlerimi kullanmaktan çekinmem. 487 RP
  • Cerahat ve kül! Çarpık bir yol ayrımındayım. Maokai, burada ne işin var? Bu tamamen doğa dostu bir proje. Eh, yanmak istiyorsan sen bilirsin. Kapan Köklerimin tadına bak, çarpık treant! 395 RP

Onlara yanıldıklarını göstereceğim. Bu davetsiz misafirler ve doğa düşmanları, bitkilerimi zehirleyemeyecek; onları 11 Aralık ile 14 Aralık arasında büyütmeye devam edeceğim. Sonra ölümcül çiçeklerimi nerede yetiştireceğime bakacağız.

Geri