• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi-Dünya Kupası Şampiyonu

Şampiyonlar Ligi-Dünya Kupası

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 7 58.3%
  • Dünya Kupası

Kullanılan: 5 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Tuttuğunuz takımın Şampiyonlar Ligi Şampiyonu mu olması sizi daha çok mutlu ederdi yoksa Milli Takımınızın Dünya Kupası Şampiyonu Olmasımı?

Her iki kupada ülkemizi temsil ediyor ben Şampiyonlar Ligini kazanmasını isterdim.

Her iki kupada ülkemizi temsil ediyor ben Şampiyonlar Ligini kazanmasını isterdim.

Aslında oyumu şampiyonlar ligine verdim ama heyecan olarak değişir.Dünya kupasını izlemenin verdiği zevk şampiyonlar liginde yok şimdi doğruya doğru ama Fener ile Türkiye milli takımını karşılaştırınca Fener baskın geldiği için şampiyonlar ligi dedim.

Aslında oyumu şampiyonlar ligine verdim ama heyecan olarak değişir.Dünya kupasını izlemenin verdiği zevk şampiyonlar liginde yok şimdi doğruya doğru ama Fener ile Türkiye milli takımını karşılaştırınca Fener baskın geldiği için şampiyonlar ligi dedim.
Valla bana şampiyonlar ligi daha zevkli geliyor Dünya kupasında İspanya-Güney Afrika maçımı daha zevkli olur yoksa Real Madrid-Chelsea mi yada Juventus-Bayern Münih mi :D

Hani her iki duyguyada yaşayabilseydik şu daha çok mutlu etti beni derdim fakat öyle bir durum olmadığı için cevap vermekte zor :D yinede şampiyonlar ligi dedim

Valla bana şampiyonlar ligi daha zevkli geliyor Dünya kupasında İspanya-Güney Afrika maçımı daha zevkli olur yoksa Real Madrid-Chelsea mi yada Juventus-Bayern Münih mi :D

Senin bu benzetmen yanlış ama :D Neden İspanya-Portekiz değilde Güney Afrika derim :D çünkü diğerleri birbirine denk takım.Yinede dünya kupası çünkü tek maç usulü olan turnuvalar daha çok sarıyo :D

Geri