• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyonluk Yarışı

Şampiyonluk Yarışı

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Bundan sonra Galatasaray kaybetmez.Önümüzde 2 önemli maçımız var,Gaziantep deplasmanı ve Arenada Sivas maçı.Gaziantep ile berabere kalıp Sivası yensek bile şampiyonuz.
Neyse son sözü İmparator söyleyecek zaten :)

Galatasaraylı değilim ama bu günden sonra şampiyon Galatasaray demek lazım :)

beşiktaşlıyım. Ligimiz çok dengeli artık hiçbir maç kolay kazanılacak gibi değil eskiden 3 büyükler geleni geçeni yenerdi namağlup şampiyon olmalar falan... Gençlerbirliği yaktı gitti bak feneri dün ;) galatasaray şampiyonluğu bırakmaz artık avrupayı da noktaladı çünkü. Zaten şu tablodan sonra şampiyonluğu verecekse bırak hiç çıkmasın sahaya. Fener bu durumdan kötü etkilenmez umarım çünkü avrupada hala maçları var ve ülke puanı getirecek uefayı kazanırsa,gs 2000 de şampiyon oldu 5 yıl o gelen ülke puanının cefasını sürdü türk takımları;) ilk 2 direkt şampiyonlar ligine gidiyordu 3.4. ön eleme oynuyordu 5.6. direkt uefaya gidiyordu ülkemizde o yüzden fener benficayı ez bırak gitti lig şampiyonluğu :D

beşiktaşlıyım. Ligimiz çok dengeli artık hiçbir maç kolay kazanılacak gibi değil eskiden 3 büyükler geleni geçeni yenerdi namağlup şampiyon olmalar falan... Gençlerbirliği yaktı gitti bak feneri dün ;) galatasaray şampiyonluğu bırakmaz artık avrupayı da noktaladı çünkü. Zaten şu tablodan sonra şampiyonluğu verecekse bırak hiç çıkmasın sahaya. Fener bu durumdan kötü etkilenmez umarım çünkü avrupada hala maçları var ve ülke puanı getirecek uefayı kazanırsa,gs 2000 de şampiyon oldu 5 yıl o gelen ülke puanının cefasını sürdü türk takımları;) ilk 2 direkt şampiyonlar ligine gidiyordu 3.4. ön eleme oynuyordu 5.6. direkt uefaya gidiyordu ülkemizde o yüzden fener benficayı ez bırak gitti lig şampiyonluğu :D

Portekiz takımları gerçekten sağlam oluyor ki Braga'dan daha iyi bir takım Benfica.İnşallah bizim gibi olmaz ve Benficayı yener.Fener'in Ligi bırakıp UEFA'ya bakması lazım şuanda o daha önemli ki ligde neredeyse şansı kalmadı.
Perşembe günü Fenerbahçeliyiz :)

bizim gönlümüzün şampiyonu beşiktaş.
603743_382332248539933_1000368061_n.jpg

Galatasaraylıyım kesin şampiyon oluruz demiyorum özellikle geçen seneden sonra :)

Valla ben şimdiden şampiyonlar ligindeki rakiplerimizi düşünmeye başladım :D inşallah bu sefer yarı finale çıkarız :D

Geri