• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampiyonluk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wien32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wien32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
212
BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK FENERBAHÇELİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEMEK İSTEDİM :)

Aslında daha başkanı takımının ismini söyliyemiyorken Şampiyonluk hayalleri boştu.

TÜM BEŞİKTAŞLILARA GELSİN

moderatorsün diye bir takımı aşağılama gibi bir yetkin yok fenevbahçe nedir? hadi tamam şampiyon oluyorda bu kadar terbiyesizliğin lüzumu yok

Arkadaşlar lütfen birbirinize saygılı olun. Mod arkadaş Fenerbahçe ismini düzgün yazmayarak hata yapmış ben düzelttim, siz de biraz hoşgörülü ve yapıcı olun herşeye sinirlenmeyin. Takımlar arasında tatlı takışmalar fubolun olmazsa olmazlarındandır, bu kadar asabi olmak iyi değildir.

moderatorsün diye bir takımı aşağılama gibi bir yetkin yok fenevbahçe nedir? hadi tamam şampiyon oluyorda bu kadar terbiyesizliğin lüzumu yok

Ben belki hatalıyımdır tabiki buna bir şey diyemiyeceğim bunu moderatörlüğe çekmenize gerek yoktu. Fenev dememin sebebi Fenerbahçenin Başkanı Aziz yıldırımın Fenevdemesindendir başke yerden değil

Ben de bir Fenerbahçe taraftarı olarak konuşuyorum,şampiyonluğu kaybetmiş olmanın acısıyla sağa sola saldırıp yapılan ufak şakaları büyütmemizin anlamı yok Ümit abinin de belirttiği gibi rekabetin içerisinde olan şeyler bunlar biz şampiyon olsaydık biz de enteresan yakıştırmalar ile burada olacaktık kendimizi kandırmayalım :D Beşiktaş bu yıl sonuna kadar haketti şampiyonluğu helal olsun tebrikler.

Ben de bir Fenerbahçe taraftarı olarak konuşuyorum,şampiyonluğu kaybetmiş olmanın acısıyla sağa sola saldırıp yapılan ufak şakaları büyütmemizin anlamı yok Ümit abinin de belirttiği gibi rekabetin içerisinde olan şeyler bunlar biz şampiyon olsaydık biz de enteresan yakıştırmalar ile burada olacaktık kendimizi kandırmayalım :D Beşiktaş bu yıl sonuna kadar haketti şampiyonluğu helal olsun tebrikler.

Güzel Yazı Teşekkürler :)

Doğrudur abi 2002 2003 sezonunda ondan öncede bundan sonrada her sene kimse durduramaz artık bizi :) Bu takım Bu stadla Bu atmosferle Hep Şampiyonuz inşallah

Büyük lokma ye ama büyük söz konuşma :)) GS Bu sene dökülmeseydi sizin şampiyon olmanız yine zor olurdu. Tek rakibiniz FB idi bu sene o da sizi son 2 maça kadar bu geceye kadar zorladı.

Şuan kadronuz güzel, teknik direktör ve yönetimde iyi ama bazı oyuncular satılırsa veya yönetim yada teknik direktör değişirse seneye herşey altüst olabilir. Ayrıca seneye GS ve FB'nin yapacakları da önemli. Belki seneye güzel transferler yapılır adam akıllı bir teknik direktör gelir zorlu ve kıran kırana yarış tekrardan başlar. Şimdiden ilerde birçok etmene ve faktöre göre değişebilecek bir durum için artık bizi kimse durduramaz gibi iddialı laflar etmek fazla hayalperestçe.

Geri