• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampuan Tavsiye

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Beyler ince telli saçlar için hacim vererek saç kırıklarını önleyip biraz daha kalın gösterecek şampuan var mı?

Kimyasal madde içeren tüm şampuanlar zararlıdır o nedenle doğal ve bitkisel şampuanlara yönelmek gerekir. Benim tavsiyem Sebamed.

Kimyasal madde içeren tüm şampuanlar zararlıdır o nedenle doğal ve bitkisel şampuanlara yönelmek gerekir. Benim tavsiyem Sebamed.

Bazı markaların ürünlerini kullanıp memnun olanlar var,saç dökülmem durdu veya saçlarıma iyi geldi diyorlar.Artık hangisini alacağımı şaşırdım

Edit: Dediğin markayı araştırdım abi, yıkadıktan sonra saç derisinde 15-20 dakika bir yanma ve kızarıklık oluyormuş oda derideki kan akışını arttırdığı için genel olarak iyi yorumlar var sence nasıl abi faydasını görüyormusun

Son düzenleme:
Şampuandan ziyade ince telli saçlara hacim vericek şey saç bakımıdır,sonuçta sapmuan temizliyicidir,kimyasaldır patronun dediği gibi.

Yani hem temizlerken hem bakım yapması mümkün değil ancak temizlerken en az zarar veren bulunabilir,onun dışında bakım yapmalısın.

Hint yağı,argan yağı,çam terebenti bunlarla bakım yaparsan saçına,iyi gelir ve hacim kazanmış olur bu saydıklarımda %100 doğaldır,ucuzda ürünlerdir.

Bazı markaların ürünlerini kullanıp memnun olanlar var,saç dökülmem durdu veya saçlarıma iyi geldi diyorlar.Artık hangisini alacağımı şaşırdım

Edit: Dediğin markayı araştırdım abi, yıkadıktan sonra saç derisinde 15-20 dakika bir yanma ve kızarıklık oluyormuş oda derideki kan akışını arttırdığı için genel olarak iyi yorumlar var sence nasıl abi faydasını görüyormusun

Epeydir kullanıyorum genel olarak şampuanlardan çok şey beklememek lazım ama bir şampuanın yapabileceği ne varsa layıkı ile yapıyor benim gözlemlerime göre.

Geri