• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şampuan Tavsiyeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba arkadaşlar oyuna başladıgımdan itibaren şampuan sorunu yaşıyorum sizce üst koridor-alt koridor ve mid için şampuan önerirseniz sevinirim ayrıca nedeninide açıklayınız.

Ben de konuya ciddi ciddi şampuan önerisi istiyorsun sanarak girdim ne garip terimler var yahu şu LoL'de :drym:

Yazacağım cevap ise şu olacaktı ; Saç derine göre değişir bunu burada sorman saçma olacaktı ama olmadı :( :D

Ben de konuya ciddi ciddi şampuan önerisi istiyorsun sanarak girdim ne garip terimler var yahu şu LoL'de :drym:

Yazacağım cevap ise şu olacaktı ; Saç derine göre değişir bunu burada sorman saçma olacaktı ama olmadı :( :D
arkadaş ne yapmaya çalışıyor anlamadım ama oyunu bilmeyenlere yedirdi bak :D şampuan WTF ? öyle bişe yok şampiyon tavsiyesi diyecekti :D

şampiyonlar saçını yıkıyor onun için :D

Tank şampuan istiyorsan Renekton , shyvana , shen , nasus gibi şampuanları almanı tavsiye ederim yoksa tank istemiyosan zed , nidalee , vayne, lissandra top için oynayabilirsin. mide gelince kendi yeteneğine göre şampuan seçeceksin :D Fizz , tf , nidalee , gragas, orianna , lissandra ama tamamen yeteneğine bağlı midde oynarken çünkü oyunu sen taşırsın. Alt koridor için adc mi ? support mu şampuan istiyosun :D

head&shoulders iyidir gardaş.

Poppy alıp ad kas süper oluyor <3

Katarina kepeğe karşı iyi gidiyor denemeni öneririm.

Mid içinse Head&Shoulders oynayabilirsin ama dikkat et karşısına dalin geldiği zaman hiçbirşey yapamıyor:ent

üst koridor için; renekton kepeğe karşı etkili olanı al derim. Bu şampuan genelde tank kasılıyor ve kepeğe karşı %100 etki gösteriyor. Minionlardan ve üst koridordaki nasus gibi sıkıntı yaratacak (kepek problemi oluşturacaklar için) etkili olur. Tf de de bi nevi off -tank oluyorsun
orta koridor için; ben syndra ve gragas öneriririm. Gragas oldukça mobil gank yemez. Mesela banyo sırasında şampuanı bulamadın diyelim, rahatça elini uzatıp bulmanı sağlar.
alt koridor için;
sup ise: kesinlikle sona derim. En sevdiğim ve vazgeçmediğim sup herosu. Leona thresh de olabilir.
adc ise; draven. Öğrenmesi zordur fakat eğer q 'yu yapabilirsen ezersin.

bot için şampuan çeşitleri çok. Daha çok yanındakine bağlı olacak. Mesela şampuanın sert saçlar içinse şekillendiricinde sert saçlar için olmalı

Tank şampuan istiyorsan Renekton , shyvana , shen , nasus gibi şampuanları almanı tavsiye ederim yoksa tank istemiyosan zed , nidalee , vayne, lissandra top için oynayabilirsin. mide gelince kendi yeteneğine göre şampuan seçeceksin :D Fizz , tf , nidalee , gragas, orianna , lissandra ama tamamen yeteneğine bağlı midde oynarken çünkü oyunu sen taşırsın. Alt koridor için adc mi ? support mu şampuan istiyosun :D

adc varus oynuyorum birde vayne almayı dusunuyorum support için ne önerirsin ? sona gördüm vayne ikisi deşiyordu :D

Support yanındaki adamdan çok karşıya göre alman lazım mesela karşıda kırılgan şampiyonlar ve kaçamıcak bir şampiyon var ise stun atabilecek şampiyon alman gerek taric,annie,leona sona her şekilde uyumlu oluyor ama oyun sonuna doğru agrasifliği azılıyor etkisini çok yitiriyor bende çok oynuyorum dk 20 den sonra iyice etkisiz kalıyor ve sadece ultisi işe yarıyor ama leona , annie , taric gibi şampiyonlar böyle değil.

Geri