• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung account nasıl kaldırılır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sytgkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sytgkdmr

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2012
Puanı
31
Arkadaşlar 2. el samsung telefon aldım samsung account var nasıl kaldırabilirim?

Cihaz S6 edge, android 7.0 var.

Hard Format sorununu çözebilir kesin değil ama s3'üm vardı yaptığımda sıfırlanıyordu ya da cihazı sıfırlayarakta yapabilirsin ilk sıfırlamayı dene daha sonra hard format dene.

Hayır sakın format falan atma :) Format atarsan telefonun ilk kurulumunda telefonda önceden kayıtlı olan google hesabına giriş yapmanı ister. Önce onları kaldır ayarlardan sonra formatlıyorsan formatla.

Hayır sakın format falan atma :) Format atarsan telefonun ilk kurulumunda telefonda önceden kayıtlı olan google hesabına giriş yapmanı ister. Önce onları kaldır ayarlardan sonra formatlıyorsan formatla.

Yeni androidlerde öyle demek ki uzun süredir android kullanmıyorum benim zamanımda herhangi bir hesapla giriş yapabiliyordun :)

Kurulum ekranında eski samsung accountu ile girilmesini istiyor ama bilmiyorum :jil:

Bir telefoncuya götür cüzi miktara düzeltiyorlar. Telefonu hiç açamıyorsan kendin daha kötü hale de getirebilirsin.

Telefonu Rootla. Daha sonra Play Store'dan "Root Explorer" adlı uygulamayı indir ve uygulamayı açıp Root isteğine izin ver. Daha sonra sisteme gömülü olan Samsung Account uygulamasını sil.

Sistemde uygulamaların bulunduğu dosya yolunu tam hatırlamıyorum fakat Root erişimi verdikten sonra Data>Apk gibi bir yol göreceksin. Birazcık kurcalarsan sistemdeki tüm apk uygulamalarının bulunduğu dosyayı göreceksin. Oradan silme işlemi yapabilirsin.

Eğer yukarıdaki şey ile uğraşamam diyorsan o zaman uygulamayı devre dışı bırakmayı da deneyebilirsin fakat kesin çözüm verir mi emin değilim.

Geri