• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Ace Telefonum açılmıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Arkadaşlar merhaba , telefonumun sarjı bitti açmayı denedim ama malesef açılmadı samsung yazısında donup kalıyordu 2-3 gün sonra bu durumda olmamaya başladı açılıp kapanıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba , telefonumun sarjı bitti açmayı denedim ama malesef açılmadı samsung yazısında donup kalıyordu 2-3 gün sonra bu durumda olmamaya başladı açılıp kapanıyor yardımlarınızı bekliyorum.
Telefonu kapat ve biraz şarjda bırak daha sonra açmayı tekrar dene yine aynı sorun olursa bataryada bi problem olabilir.

Telefonu kapat ve biraz şarjda bırak daha sonra açmayı tekrar dene yine aynı sorun olursa bataryada bi problem olabilir.

Başka bir batarya ile denedim fakat sorun aynı.

Power +ses açma düğmesine kombinasyonunu yapıyorum ama o işlemde çıkmıyor odin veya kies ile reset atıp rom kurmam mümkün mü biliyorsanız anlatır mısınız?

Başka bir batarya ile denedim fakat sorun aynı.

Power +ses açma düğmesine kombinasyonunu yapıyorum ama o işlemde çıkmıyor odin veya kies ile reset atıp rom kurmam mümkün mü biliyorsanız anlatır mısınız?
Bataryadan değilse sorunun neden kaynaklandığını malesef bilemicem Rom kurmayıda malesef bilmiyorum.

Geri