• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace 5830 Anroid sürüm Güncelleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar.

Android sürümü yüzünden telefonum bazı programları indiremiyor cihaz desteklemiyor ufak bir araştırma yaptım ve 4.2.1 yapılabiliyormuş ve benim sürümüm suan 2.3.4 eğer 4.2.1 yaparsam cihaza bir zarar verirmi verirse geri fabrika ayarlarına geri çevirebilrm. onu biliyorum çevirirsem garantide garanti iptal oluyormu?

Sizce yapmalımıyım yoksa önceden yapan varmı. yardımlarınız için teşekkür ederim.:rbk:

Ace için orjinal 4.2.1 yazılımı yoktur ancak modifiye edilmiş bir rom yükleyerek bu sürüme yükseltebilirsin telefonu.

Bu işlem risklidir telefona zarar verebilir. Bu işlem telefonu garanti dışı bırakır.

Geri fabrika ayarlarına dönemezsin, ancak orjinal 2.3.4 yazılımı yükleyerek eski haline gelir telefon.

Yapmalı mısın yoksa yapmamalı mısın bu senin verebileceğin bir karar :)

Ace için orjinal 4.2.1 yazılımı yoktur ancak modifiye edilmiş bir rom yükleyerek bu sürüme yükseltebilirsin telefonu.

Bu işlem risklidir telefona zarar verebilir. Bu işlem telefonu garanti dışı bırakır.

Geri fabrika ayarlarına dönemezsin, ancak orjinal 2.3.4 yazılımı yükleyerek eski haline gelir telefon.

Yapmalı mısın yoksa yapmamalı mısın bu senin verebileceğin bir karar :)

Riskli ise gerek yok :) o zaman birde birşey sormak istiyorum ben telefonu alalı 2 ay olucak arkadaşım 4 ay önce aldı onunki 2.3.6 benimki 2.3.4 sizce neden öyle?

Aldığın yere göre değişir. Bazı firmalar en son sürümü yükleyip gönderirler, bazıları ise ürün kendilerine geldiğinde üzerinde ne varsa onunla satışa sunuyor.

internetde araştırma yaptım ancakl 4.1.1 4.2.1 romları var 2.3.6 yı bulamadım yardımcı olurmusunuz nasıl yapıcağım konusunda.

Rom yüklemeyeceksin.

Telefonundan Wifi yi aç, ayarlara gir, ayarlarda en altta "Telefon Hakkında" diye menü var oraya gir. En üstte "Yazılım Güncelleştirmesi" var onu seç. Eğer güncelleme varsa arar bulur ve wifi üzerinden indirip kurar.

Biz arkadaşın telefona yaptık bi naneye yaramıyor yada biz neye yarayacağını çözemedik.

ümit abi söylediğini yaptım ancak bağlantı başarısız diyor yani olmıyacak değil mi?

----------

Aradığınız şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.Eğer bulamadıysanız yazın, yardımcı olayım.

ümit abinin söylediğini yaptım ancak başarısız dedi.

ümit abi söylediğini yaptım ancak bağlantı başarısız diyor yani olmıyacak değil mi?

----------

ümit abinin söylediğini yaptım ancak başarısız dedi.

2.3.6 orjinal yazılımı yokmuş zaten, onu da rom la halledebilirsin ancak, yine risk alman gerekecek.

Bu telefonlar malesef 4.2 version guncellemesi almadi. Zaten alamaz cunki sistem ozellikleri bu versionu karsilamaya yetmez. Custom ron kurarak yapabilirsiniz. Buda telefonu garanti disi birakir. Eger bu model icin stock rom flash varsa ilk gune donulebilir. Benim telefonum motorola atrix suan custom 4.2.1 kullaniyorum. 2D suruculeri(Oyun), parmak izi okuyucu ve video kamera calismiyor. Gerci bana gerekte yok internet performansi olsun yeter. :)

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri