• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace 5830

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar bugün samsung galaxy ace 5830 aldım :) ve pc den telefona mp3 atmayı planlıyordum ancak yapamadım olmuyor küçük bir araştırma yaptım ancak yapamadım daha önce bu cihazı kulanan varsa yada bilgisi yardımcı olursa sevinirm teşekkürler:)

NOT: usb kablosu ile denedim.

Son düzenleme:
ayarlarda usb ayarları olması gerek oraya gir orada yığın bellek olacaktır. yığın bellek olarak işaretle olur.

Usb yi pcye bağla,telefonun bildiriler bölümüne gir usb bilmem bir şey yazar orada ona tıkla tamam de pcne bağlanmış olur

Birader neden ace alıyolar anlamıyorum.O paraya çok daha güzel telefonlar var amk

Üstteki aracı indireceksin, Wifi açma falan var adını bilmiyorum. :D Oradan USB'yi bağla diyeceksin. Öyle bağlanır.

Sorun Çözülmüştür . Herkese Teşekkürler

Konu silinebilir.

Geri