• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy | i8150 - Wonder / Detaylı Özellikler - Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
maxigamebanner1.png

Görüşüm ; Sahip olduğu 1.4 GHz işlemcisi ile en zengin içerikli uygulamaları çalıştırabilirsiniz.Aynı anda birden çok işlem gerçekleştirebilir , yapabilirsiniz.Yaptığınız işlem attıkça işlemcinin gücünü daha iyi göreceksiniz.Bugün ElectroWord'e girdim.Ve bu telefonu gördüm.S3ten sonra tasarım olarak en hoşuma giden telefonlardan. :) Gerçekten çok şık ve avuç içine rahatlık ile sığıyor. :) Bir kaç tane uygulama açtım ve yukarıda belirttiğim gibi hiç bir sorun yaratmadı. :) Gerçekten çok sağlam bir telefon. :) Bunların yanı sıra telefonun Mobil AP özelliği ile telefonu wireless modem olarak kullanabilirsiniz.​
Telefonun başlıca özellikleri

• Tabii ki dokunmatik ekran - TFT
  • Android işletim sistemi - 2.3 // Gingerbread
  • MicroSD kart desteği
  • Video Kayıt
  • Bluetooth Bağlantı
  • GPS Navigasyon
  • Wi-Fi kablosuz bağlantı
  • Push-Mail Desteği
maxayrac1.png

Telefonumuzda bir kaç resim göstermek istiyorum. :)

Ön - Ekran
i8150_200_1.jpg
Arka
i8150_200_2.jpg
Yan
i8150_200_3.jpg
Arka - Beyaz
i8150_200_5.jpg
maxayrac1.png

fxrrs.png

fxrry.png

fxrs4.png

maxayrac1.png

Son düzenleme:
işlemcisi gercektende güzelmiş 512 mb ram olsa ihtiyaç görür paylaşım için teşekkürler.

bendede wonder var gayet memnunum mesaj gelirken telefon titremiyo herhalde böyle bi özellik yok yada ben yapamıyorum :D

Aha benim telefonu tanıtmışsın :D Bu paraya bundan iyisi can sağlığı ne diyim. 640 TL ye aldım.

Geri