• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Mega 6.3 Teknik Özellikler - Detaylı Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
2liivc6.png

Merhaba arkadaşlar, bu konuda sizlere Samsung'un yeni amiral gemisi 6.3'ü tanıtacağım.
Şimdi konumuza geçelim;

maxicon1.png

Büyük geniş ekran, yolda yanınızda götürebileceğiniz kadar taşınabilir olmakla birlikte görsel içeriklerinizi mükemmel bir şekilde görüntüler. Tablet cihazlarda bulunmayacan tüm çağrı yapma imkanlarının, buna ilave olarak daha büyük ekranda verimliliğin en üst düzeye çıkarılmasına yardım eden kullanışlı Mega Arabirimi içeren bu gelişmiş cihazın keyfini çıkartın.
GT-I9200ZWETUR-98-0.jpg

Mega Arabirimi büyük ekranın tüm avantajını kullanır

Bu cep telefonunun mega boyutlu ekranında gözlerinize ziyafet çekin! Fotoğraf ve videolar için ideal bir görüntüleme ortamı olan cep telefonu, telefon konuşmaları için olmakla birlikte taşınabilirlik bakımından optimum boyuttadır. Mega Arabirimi, özellikle çift görüntülü çoklu görevler sırasında büyük ekran, bölünmüş görüntü ve çoklu pencerenin tüm avantajını kullanır. Samsung’un GALAXY Mega'sı ile mobil dünyanızın daha fazlasını görün!

※ Çoklu pencere mevcut uygulamalar farklılık gösterebilir ve her uygulamanın çoklu pencerede kullanılabilir olması garanti edilmez.
GT-I9200ZWETUR-87-0.jpg

Eğlenceli, Akıllı ve Kullanışlı

Akıllı işlevleri ve boyutları ile ihtiyacınız olduğu anda hem telefon hem tablet ihtiyaçlarınızı karşılar. Yeni bir yere mi seyahat ediyorsunuz? Lokanta önerileri veya görülecek yerler için coğrafik bilgileri alın. Ayrıca gezdiğiniz yeni yerleri görüntülemek için harika kamerası ile anı yakalayın.
GT-I9200ZWETUR-38-0.jpg

maxicon1.png

Telefondan Bir Resim

samsung_galaxy_mega_6-3-580x385.jpg

maxicon1.png

Detaylı Video Anlatım

maxicon1.png

Teknik Özellikler

34f07jr.png

Geri