• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 N920C Lollipop 5.1.1 & Marshmallow 6.0.1 Root Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Samsung Galaxy Note 5 N920C Android 5.1.1 Lollipop ve Marshmallow 6.0.1 Root Yapma :

Gerekli Linkler :

Odin v3.10.7: https://goo.gl/vnxVRP

SpaceX Kernel v1.0 Lollipop 5.1.1: https://goo.gl/m7d6lQ

SpaceX kernel v2.1 Marshmallow 6.0.1: https://goo.gl/yDn4Jt
maxayrac3.jpg

Desteklenen Modeller:

N920C
N920G
N920I
N920K
N920L
N920S
N920T
N920P
N9208
N9200
N920R4
ayrac.jpg

Kernel Özellikleri :

- Auto Root (SuperSU 2.67)
- Auto Busybox 1.24.1 yükler
- SELinux'u permissive (kapalı) konuma alır
- Private Mode fix
- Deep Sleep fix
- Wifi forget fix
- Init.d desteği
- Auto-Kill Knox/SecurityLogAgent
- GPU & Güç yönetimi geliştirmeleri
maxayrac3.jpg

Videolu Rehber:

İlk defa root işlemi yapıcam.Garati dışına çıktığı için yapmak istemiyordum root'u geri alma şansımız var mı ? ümit abi.

Note 5 Kısmında takılı kaldı heralde.Yoksa uzunmu sürüyor video kısmı azaltıldımı ?

Note 5 Kısmında takılı kaldı heralde.Yoksa uzunmu sürüyor video kısmı azaltıldımı ?

Yok, hemen yüklenir bekletecek birşey yok. Takılıp kaldıysa bir ihtimal yanlış kerneli indirip yükledin. Yukarda 2 link var birisi lollipop için birisi marshmallow için doğru olanı indirdiğinden emin misin ? Eğer doğru olanı indirdiysen yinede bu sorunu yaşıyorsan yukarda verdiğim yazılım linkinden orjinal yazılımı indir, telefonu download moduna alıp orjinal yazılımı odin üzerinden tekrar flashla.

Yok, hemen yüklenir bekletecek birşey yok. Takılıp kaldıysa bir ihtimal yanlış kerneli indirip yükledin. Yukarda 2 link var birisi lollipop için birisi marshmallow için doğru olanı indirdiğinden emin misin ? Eğer doğru olanı indirdiysen yinede bu sorunu yaşıyorsan yukarda verdiğim yazılım linkinden orjinal yazılımı indir, telefonu download moduna alıp orjinal yazılımı odin üzerinden tekrar flashla.

Yanlış sürümünü indirdim büyük ihtimal telefon açılmıyor şuan :D

Doğru olanı indir tekrar aynı yöntem ile doğru olanı yükle. Yinede telefon açılmazsa orjinal yazılımı indir ve yine aynı şekilde yükle açılır telefon.

Doğru olanı indir tekrar aynı yöntem ile doğru olanı yükle. Yinede telefon açılmazsa orjinal yazılımı indir ve yine aynı şekilde yükle açılır telefon.

tekrar denedim bu sefer samsung yazısında kaldı.

Son düzenleme:
Takılıp kalıyorsa yapacak tek şey : 3. defa yazıyorum orjinal yazılımı indir aynı şekilde yükle düzelir :)

Geri