• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Flip Cover

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S3 çok hassas bir ekrana sahip ve en ufak darbelerde ya da yere düşüşlerde ekranın tuz ile buz olması kaçılmaz bir durum. Samsung bu konu hakkında oldukça eleştiri ve şikayet aldı ancak bu işin artık geri dönüşü yoktu :)

Note 2 de bu durumu düzelttiler daha dayanıklı bir ekran kullandılar, ancak biz S3 kullanıcıları binlerce tl verip aldığımız kullanmaya kıyamadığımız göz bebeği telefonlarımızı korumak zorundayız :))

S3'ün ekranının kolayca kırılması üzerine koruyucu kapak ve kılıf üreticileri de harekete geçti ve çeşit çeşit kılıflar ürettiler. Bir çok kılıf ve kapak gördüm ancak hiç biri içime sinmedi. Telefon boyut itibari ile zaten oldukça büyük birde koca koca kılıflarla tşıyınca telefonun bütün estetiği kayboluyor.

Bu zamana kadar telefonu kılıfsız bir şekilde dikkatli olarak kullanmaya çalışıyordum ancak bikaç gün önce izlediğim bir Kore dizisinde tüm oyuncuların elinde S3 ve bu S3 lerin üzerinde çok güzel bir cover gördüm. (Bu arada dizinin adı To The Beautiful You) Belki izlemek isteyen olabilir.

Diziyi seyrettikten sonra o coverin aynısından aramaya başladım ve Gittigidiyorda buldum. Fiyat 26.90 TL olan Flip cover yanında bir adet ekran koruyucu film ile geliyor ve telefunu hem koruyor hem de telefona oldukça şık bir görünüm kazandırıyor.

Gittigidiyor Linki : http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-flip-cover-kilif-film-67794976

Coverdan SS'ler :

SAMSUNG-GALAXY-S3-FLIP-COVER-KILIF-FILM__67382734_0.jpg

SAMSUNG-GALAXY-S3-FLIP-COVER-KILIF-FILM__67382734_1.jpg

SAMSUNG-GALAXY-S3-FLIP-COVER-KILIF-FILM__67382734_2.jpg

SAMSUNG-GALAXY-S3-FLIP-COVER-KILIF-FILM__67382734_3.jpg

Cover bugün elime geçti ve inanılmaz derecede beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim. Siz de benim gibi S3 nüzü hem koruyacak hem de şıklığından ödün vermeyecek koruyucu birşeyler arıyorsanız bu cover tam size göre :)

Ümit abi , şimdi bu telefonu almaya kalksam maksimum kaç para vermem gerekecek ? Bu arada koruyucu kap güzelmiş. ^^

Buralarda (Kartal-Atalar ve civarı) bakmadığım yer kalmadı şu kılıf için... En son adam dedi var bu tarz bir kılıf heyecanlandım gitti bunun daha büyüğünü getirdi. Daha değişik, daha kaba. İçinde kartvizit için bölmeleri falan var ama bu kadar zarif değil.

Bildiğiniz bir yer varmı kartal-pendik arasında... Teknosalardan tut electro worldlere, turkcelllerden avealara, mahalle kırtasiyelerine bile sordum bulamadım. İnternetten almakda istemiyorum açıkcası...

Telefonu halen daha kapsız kullanıyorum ve bayaaağı bir korku sarıyor kullanırken içimi....

Ümit ben aynısına 50 lira verdim bide bunlar arka kapağı içinde barındırıyor.Arkasındaki kapağın üstündeki galaxy yazıları döküldü ön kapağı desen resim çekerken falan çok kullanışşız geldi bana :/

Bakalım bendekide dökülecek mi :)) Bunların da çakmaları ve orjinalleri var biliyorsundur.

Foto çekerken evet biraz sıkıntı olabilir ama çokta sorun değil bir elinle kapağı tutarsın diğer elinle telefonu tutup çekersin :))

En azından telefonu bir nebzede olsa koruyacak ve görünümü çok şık bence. Dışardayken telefonu elime almaya korkuyorum ya düşerse diye ^^

Bence bu kadar şaşalı telefonlar almaya gerek yok.Bana göre telefon alacağın zaman seni arayan soran makul bir şey olacak(:.Sırf yanında taşımalık bir şey alacaksan ya tablet,ipad veya laptop alacaksın.Al sana mis.Ben şahsen öyle yapıyorum. ^^

bu telefon cebe sığıyor mu :D

Aynen öyle Ümit. Telefon cebe sığma cebte durma durumu nasıl :D

----------

Bence bu kadar şaşalı telefonlar almaya gerek yok.Bana göre telefon alacağın zaman seni arayan soran makul bir şey olacak(:.Sırf yanında taşımalık bir şey alacaksan ya tablet,ipad veya laptop alacaksın.Al sana mis.Ben şahsen öyle yapıyorum. ^^

Biz teknolojiyi takip eden tutkun bireyleriz :D Laptop kazulet gibi taşınması o kadar kolay değil.Tablet desen o da gereğinden fazla büyük ki ipad de aynı.Geriye normal telefonlar kalıyor.Ben şuanda Samsung Corby kullanıyorum (mecburiyetten :D ) ve dokunmatik ölü bundan önce 5800 kullanıyordum kullanış açısından güzel ama dokunmatik yine ölü.Eski telefonları yani tuşluları düşünürsen artık onların devri bitti biticek. 1 kaç sene sonra o telefonların hiç bir işlemi kalmayacak.

Yani kıssadan hisse tablet-ipad-leptop fazla büyük bu özelliklerin tek ve portatif olarak kullanabiliceğin yeni teknolojik aletler var :D

Aynen öyle Ümit. Telefon cebe sığma cebte durma durumu nasıl :D

----------

Biz teknolojiyi takip eden tutkun bireyleriz :D Laptop kazulet gibi taşınması o kadar kolay değil.Tablet desen o da gereğinden fazla büyük ki ipad de aynı.Geriye normal telefonlar kalıyor.Ben şuanda Samsung Corby kullanıyorum (mecburiyetten :D ) ve dokunmatik ölü bundan önce 5800 kullanıyordum kullanış açısından güzel ama dokunmatik yine ölü.Eski telefonları yani tuşluları düşünürsen artık onların devri bitti biticek. 1 kaç sene sonra o telefonların hiç bir işlemi kalmayacak.

Yani kıssadan hisse tablet-ipad-leptop fazla büyük bu özelliklerin tek ve portatif olarak kullanabiliceğin yeni teknolojik aletler var :D
Şahsen telefon kullanmayı seven bir insan değilim. (: Sadece arayan kişi bana ulaşma açısından yanımda bulunduruyorum. (:

Sizin cepleri bilmem ama benim ceplerime rahatlıkla sığıyor. Abartıldığı gibi bir büyüklüğü yok. S2 den çok az bişey büyük.

Bende iphone var yeri cok seviyor :) sonunda kilifida cikarttim memnun hayatindan :)

Geri