• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 i9500 KitKat 4.4.2 Yazılım

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Nihayet uzun bir bekleyişin ardından Galaxy S4 i9500 için Kitkat Güncellemesi ilk olarak Rusya'da OTA üzerinden indirilmeye sunuldu. Kısa bir süre içerisinde diğer ülkelerde de OTA yolu ile indirilmeye sunulacak olan güncellemeyi hemen denemek için aşağıdaki linkten Rusya romunu indirip Odin üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bu işlem azda olsa risk taşımaktadır, Odin ile yazılımı yüklemeden önce efs yedeği almanız önerilir. Ayrıca ülkeler arasındaki yazılımlarda farklılıklar yoktur yani bu yazılım indirip gönül rahatlığı ile cihazınıza kurabilir ve kullanabilirsiniz.

Güncelleme ile birlikte arayüzde gözle görülür çok büyük değişiklikler olmasada ufak tefek yenilikler mevcut. Güncellemedeki en büyük yeniliğin performans artışı olduğu dile getirilmekte. Henüz güncellemeyi indirme ve test etme şansım olmadı, şuanda indiriyorum, test ettikten sonra sizinle görüşlerimi paylaşacağım.

maxayrac3.jpg

Odin v3.09 : https://mega.co.nz/#!UdRRyCAT!H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

Galaxy S4 Kitkat 4.4.2 Firmware : http://dfiles.eu/files/y7go5n757
maxayrac3.jpg

Ekran Görüntüleri :

35kjst2.jpg

Yükleme Talimatı :

1. Güncel yazılımı indirip rardan çıkarın.

2. Telefonunuzdan Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri bölümünden USB Hata ayıklama modunu aktif edin.

3. Telefonuzu Ses Kısma + Güç Tuşu + Home tuşuna aynı anda basarak "Download moduna" alıp USB kablosu ile pc nize bağlayın.

4. Odin programını çalıştırın, PDA kısmından indirdiğiniz güncel yazılım dosyanızı seçin.

5. Son olarak "Start" butonuna tıklayıp yazılım yükleme işlemini başlatın. Bu işlem yazılımın boyutuna bağlı olarak bikaç dk sürebiliyor, yükleme işlemi tamamlanana kadar usb kablosunu çıkarmayın aksi takdirde telefonunuz brick (kullanılmaz ) duruma gelebilir.
35kjst2.jpg

34jcg8j.jpg

bende demin gördüm ama indirme yoktu saol abi burdan indirip bi test edeyim bakayım :D

----------

indirme linkine girmiyor

Bikaç kez dene indirmesi lazım, link biraz sıkıntılı alternatif upload edeceğim ama boyut büyük olduğu için hiç bir site kabul etmiyor :))

android evimdeki 4.3 ü yüklediğimiz gibi yükleyeceğiz deme abi ? odin ile

----------

ss_dl.dll dosyası ne abi onudamı seçicez napıcaz onu ?

zHQ79QG.png

----------

yeah :D

4ody.png

----------

görüntü olarak pek değişiklik yok bildirim menüsü beyaz onun haricinde bi kaç program kuruldu google drive ve oyuna benzer programlar az kurcalayıp yazarım detayları

----------

diğer programlar rusca bişey anlamadım ama 1 oyun var mukemmel oynuyorum :D

Abi G2 için olmazmı ? Ya da LG firmasının vermesini bekleyeceğim. :)

Manyama ula aynı firmanın bir alt modelinin yazılımı bile bir üst modele olmazken Samsung yazılımının LG ye olmasını düşünmek hmm... delilik :))

Abi sen daha içli dışlısın bu işlerle. :D Şimdi Modelden modele fark edebilir tabi. G2 güncelleme yaptığı zaman sonuçlarını LG firmasına gönderip yanıt bekliyor. O yüzden riskli iş yapmayacağından dolayı benim telefonum o yüzden şansımı denemek istedim. Fazla vurmayın. :D

Abi sen daha içli dışlısın bu işlerle. :D Şimdi Modelden modele fark edebilir tabi. G2 güncelleme yaptığı zaman sonuçlarını LG firmasına gönderip yanıt bekliyor. O yüzden riskli iş yapmayacağından dolayı benim telefonum o yüzden şansımı denemek istedim. Fazla vurmayın. :D

g2 son çıkan telefonlardan oldugundan beklersen 1aya gelir zaten bende note3 var kitkat banada gelir 1aya s3 olsaydı şimdiye kurmuştum :D :D

Geri