• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5'te iPhone Etkisi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Samsung-Galaxy-S4-03.jpg

Samsung'un gelecek nesil Galaxy S modellerine ait söylentiler, Apple'ın Iphone 5S ile başlattığı 64 bit işlemci modası sonrası yön değiştirdi.

xxxxxxxxx web sitesinin iddiasına göre Samsung Galaxy S5, aynı Iphone 5S gibi 64-bit'lik bir işlemci mimarisine sahip olacak. Site, bu bilgiyi Korean Times'tan aldığını iddia ediyor. Cihazda kullanılacak işlemcinin Exynos 5 Octa'nın geliştirilmiş sürümü olacağı, 8 çekirdeği aynı anda kullanabileceği söyleniyor. Şu an Galaxy S4'te kullanılan Exynos 5 Octa, 8 çekirdeği aynı anda kullanmıyor.

gottoabemobile.com'un iddiası ise Samsung'un Galaxy S5'in kasasında daha kaliteli maddeler kullanacağı yönünde. Dolayısıyla Samsung'un 2014 model amiral gemisi, alüminyum Gövdeli olabilir. Bunun yanında kameranın da 16 megapiksele yükseltileceği söyleniyor. Ekran boyutu ve Android sürümü konusunda ise herhangi bir bilgi yok.

Son olarak Samsung Galaxy S5'in 2014 ilkbaharında tanıtılması bekleniyor.

Maşallah Millet artık Şaşıracak hangisi Alsam diye S5 Alacak S6 Çıkacak Gidip onu alacak S7 Çıkacak bu Böyle Gider Para Tükenene Kadar :D

Zaten telefonun değeri 2000 TL olsa bunun 600 TL'si reklam, 200 TL'si vergiler.

Bu işin sonu yok. S4 dümüz 3 ayda eskidi bea lanet olsun :D

Gerçi illede en son cihazı almak şart değil, S4 şuan bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor o nedenle birisi gelip illede bana satacaksın diye bela olmadığı sürece değiştirmeyi düşünmüyorum :)

Ben ihtimal vermiyorum Samsung İphone'u asla taklit etmez şuana kadar etmedi edeceği zannetmiyorum çünkü Samsung Iphone'dan her zaman daha iyi daha hızlı telefonlar çıkartıyor.

Ben ihtimal vermiyorum Samsung İphone'u asla taklit etmez şuana kadar etmedi edeceği zannetmiyorum çünkü Samsung Iphone'dan her zaman daha iyi daha hızlı telefonlar çıkartıyor.

Taklit olarak düşünmek yanlış. 64 bit bir mimaridir ve Apple'ın keşfettiği bir mimari değildir. Apple mobil cihazlarda ilk kullanan firma olabilir ama ilk kullanan firma olarak değişik birşey keşfetmiş veya devrim yapmış olmaz. 64 biti herkes biliyordu ancak henüz istenilen seviyeye gelmediği için kullanılmıyordu. Çünkü daha normal masaüstü pc lerde bile yeni yeni 64 bit yaygınlaştı. Zamanı geldiğinde bütün firmalar yavaş yavaş 64 bite geçiş yapacaklardır zaten. Teknlojiye ayak uydurmayan firmalar bu mücadelede geri kalıp eninde sonunda yoklup giderler şuanda Nokia nın yokolup gittiği gibi.

Rakabet piyası günden güne şiddetleniyo böyle giderse bi çok firma bu koşuşturmaya ayak uyduramayacak ve şu an baktıgımızda mobil sektöründe her geçen gün tek tek firmalar azalıyor kalan firmalar arasındada rekabet hızı kesilmiyor sonu nasıl olacak çok merak ediyorum.

Geri