• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge / Detaylı Özellikler - Tanıtım

The Professor

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
55
maxigamebanner1.png

PkZMlN.jpg

maxayrac1.png

Açıklama
Deneyim ve anı paylaşımlarınızı tamamen değiştiriyoruz. Bunu bir telefonun neler yapabileceğine dair sınırları zorlayarak yapıyoruz.

LAW3lj.jpg

[ACIKLAMA]
Oyun
Galaxy S7 ve S7 edge’in özel oyun kontrol merkezi ve oyun video kaydı gibi özellikleri sayesinde mobil oyunculuk çok daha iyi bir noktaya geliyor.

[/ACIKLAMA]

ZkPd5G.png

[ACIKLAMA]Donanım
Güçlü işlemcilere sahip Galaxy S7 ve S7 edge sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışarak microSD kartınızdaki tüm ek verileri güvenle işler. Daha büyük piline rağmen şarj etme hızı hala çok yüksek.

[/ACIKLAMA]
pzpPNa.jpg

[ACIKLAMA]Hesaplar

Galaxy S7 ve S7 edge’iniz için özel bir aksesuar serisi oluşturduk. Bu seri, sadece cihazınızı korumakla kalmayan kılıflardan her yerde size güç sağlayan şarj cihazlarına kadar uzanan geniş bir yelpazeden oluşuyor.
[/ACIKLAMA]

maxayrac1.png

Özellikleri
Yk7bZA.png

o3R7RQ.png

nM3r35.png

Mp3J3k.png

d3AbA7.png

maxayrac1.png

Trailer
maxayrac1.png

Fiyatı
[ACIKLAMA]hepsiburada.com üzerinde ki fiyattan baz alınmıştır.
2.863,00 TL[/ACIKLAMA]

Samsung resmen pişmanlık kalite,yazılım,donanım,tasarun olarak söylemiyorum.

Fişim faturam herşeyim duruyor bundan tam 5 ay önce Samsung S6 Edge Plus aldım telefon çıktı ben ırak'tan getirttim Türkiye'de bulunmuyordu,getirdikten aylar sonra kılıf sahibi olabildim telefoncu şaşırarak bakıyordu.

S6 değil,edge değil,edge plus telefona tutuldum görür görmez nedendir bilmem öyle şeylerde yapmam 3.100tl verdim,hayatımda daha öncesinde hiç bu kadar para vermişliğim yoktu bir telefona iphone 6plus'tan daha pahaliydi dolar üzerinden getirmiştim.

Telefonumun hiçbir sıkıntısı yok,zaten 5 aylık cihaz mermi gibide çalışıyor eyvallah.

Ama kardeşim ayıptır 5 ayda model çıkmaz,5 ayda bir telefon 3.100 tl'den 2.000tl'e düşmez sıfırdan bahsediyorum,o zaman almak istediğim iphone 2.eli 2250 tl bu dediklerimin,aksini söyliyicek olan olursa ıspatlarım kanıtlarım.

Bu seni tercih edenlere ayıptır seni kullananlara ayıptır,hala üzerine telefon yok,normal bir cep telefonundan çok farklı sanki 2020 model bir telefon gibi duruyor,iphone 6plus tam bir tepsi,üstüne 2 tane çay koy götür dökülmez,sığar ebatları aynı olmasına rağmen plastik kaba aksamı çok..

Ancak yine söylüyorum samsung kullanıcaksanız son sahibi olmayı kabulleniceksiniz,samsung pişmanlıktır,bu zihniyeti değişmedikçede asla marka değeri yüksek bir frima olamayacaktır.

Bu telefonumu sattıktan sonra beğenmeye,istemeye iphone alıcağım,lütfen samsung kusura bakmasın bana 3000tl e telefon satıyorsa,ben ilerisini ve cebimi düşünmek zorundayım bahsettiğim rakamlar kimse için kolay rakamlar değil üzgünüm samsung..

İçimi döktüm teşekkürler :)

Samsung resmen pişmanlık kalite,yazılım,donanım,tasarun olarak söylemiyorum.

Fişim faturam herşeyim duruyor bundan tam 5 ay önce Samsung S6 Edge Plus aldım telefon çıktı ben ırak'tan getirttim Türkiye'de bulunmuyordu,getirdikten aylar sonra kılıf sahibi olabildim telefoncu şaşırarak bakıyordu.

S6 değil,edge değil,edge plus telefona tutuldum görür görmez nedendir bilmem öyle şeylerde yapmam 3.100tl verdim,hayatımda daha öncesinde hiç bu kadar para vermişliğim yoktu bir telefona iphone 6plus'tan daha pahaliydi dolar üzerinden getirmiştim.

Telefonumun hiçbir sıkıntısı yok,zaten 5 aylık cihaz mermi gibide çalışıyor eyvallah.

Ama kardeşim ayıptır 5 ayda model çıkmaz,5 ayda bir telefon 3.100 tl'den 2.000tl'e düşmez sıfırdan bahsediyorum,o zaman almak istediğim iphone 2.eli 2250 tl bu dediklerimin,aksini söyliyicek olan olursa ıspatlarım kanıtlarım.

Bu seni tercih edenlere ayıptır seni kullananlara ayıptır,hala üzerine telefon yok,normal bir cep telefonundan çok farklı sanki 2020 model bir telefon gibi duruyor,iphone 6plus tam bir tepsi,üstüne 2 tane çay koy götür dökülmez,sığar ebatları aynı olmasına rağmen plastik kaba aksamı çok..

Ancak yine söylüyorum samsung kullanıcaksanız son sahibi olmayı kabulleniceksiniz,samsung pişmanlıktır,bu zihniyeti değişmedikçede asla marka değeri yüksek bir frima olamayacaktır.

Bu telefonumu sattıktan sonra beğenmeye,istemeye iphone alıcağım,lütfen samsung kusura bakmasın bana 3000tl e telefon satıyorsa,ben ilerisini ve cebimi düşünmek zorundayım bahsettiğim rakamlar kimse için kolay rakamlar değil üzgünüm samsung..

İçimi döktüm teşekkürler :)

Hacı Samsung alıyorsan kendin kullanmak için alacaksın. Sonra ben bunu satarım başka telefon alırım veya ben bu telefonu aldım 1-2 sene bu telefon en kral kalacak mantığı ile hareket edersen evet pişman olursun. Samsung'u iPhone ile kıyaslayıp rahat bir sene en tepe model kalır ve ne zaman satsam değerinden satarım diye düşünme asla çünkü bunlar evet hem pişmanlık doğurur hem hayal kırıklığı getirir.

Samsung alacak adam onu sonrasında satmayı, sonrasında çıkacak telefonları görmezden gelmeyi unutmalı ve bu durumu kabullenip telefonu ile barışık olup hakkını vererek sonuna kadar kullanmalıdır. İşin özü budur.

Hacı Samsung alıyorsan kendin kullanmak için alacaksın. Sonra ben bunu satarım başka telefon alırım veya ben bu telefonu aldım 1-2 sene bu telefon en kral kalacak mantığı ile hareket edersen evet pişman olursun. Samsung'u iPhone ile kıyaslayıp rahat bir sene en tepe model kalır ve ne zaman satsam değerinden satarım diye düşünme asla çünkü bunlar evet hem pişmanlık doğurur hem hayal kırıklığı getirir.

Samsung alacak adam onu sonrasında satmayı, sonrasında çıkacak telefonları görmezden gelmeyi unutmalı ve bu durumu kabullenip telefonu ile barışık olup hakkını vererek sonuna kadar kullanmalıdır. İşin özü budur.

Müdür inan değişmek için almadım,hoş insan bunuda isteyebilir tabiki en doğal hakkı,tabiki aldığım fiyatı satılmıyıcağınıda biliyorum.

Geçen hafta bir arkadaşım bir alışveriş sitesinden telefonu hediye çekleri bilmem neleri ile 1.800tl 'e almış bu ayıptır.

Neden söylüyorum bunuda çünkü bu frimanın elinde olan birşey,geçenlerde carrefourda gördüm indirimli iphone satıyordu ama iphone 4 ve hala 990tl telefon çıkalı 3 seneden fazla zaman oldu oda biliyor satılmıyıcağını ancak hala fiyatı kırmıyor.

Bu tamamen samsungun kar kaygısından kaynaklanıyor telefonu satamıyıcam diye,kullanıcısını hiç düşünmüyor,yoksa iki telefonu kıyaslama niyetinde değilim biri ios biri android iki farklı dünya,ancak tekrar söylüyorum cebini düşünen varsa seneye telefonunu değiştirmek istiyorsa benim düştüğüm hataya düşmesin,severek isteyerek alıyorsan son sahibi olarak kullanıcaksın.

Asıl zenginlik samsung alanlarda,varmı benim gibi iphone kullanıcısı,telefonu 2ye al 1,5'a sat,alıcaksan benim gibi 3000tl'e alıp 1,500e satıcaksın büyük zenginlik :)

Geri