• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 çıktı! Tüm özellikleri? Sence nasıl?

xforcex22

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 May 2009
Puanı
13
71ee0b261097b419912f4c857c0aef6705022cf9.jpeg

Bildiğiniz üzere samsungun yeni amiral gemisi s9 dün tanıtıldı. Ümit abininde yakından ilgilendiği bu telefonu projemizde yayınladık ayrıntılı bir şekilde.
Burdan okuyabilirsiniz!
Tüm özelliklerini burdan okuyabilir ve bu konuya yorumunuzu yapabilirsiniz! Hem bizim projemize destek olmuş olur hemde burda bi tartışma ortamı yaratmış oluruz.

Samsung Galaxy S9 özellikleri, Samsung Galaxy S9 fiyatı, Samsung Galaxy S9 çıktı, Samsung Galaxy S9 tüm özellikler, Samsung Galaxy S9 gizli özellikler, Samsung Galaxy S9 ne zaman geliyor, Samsung Galaxy S9 ne zaman satışa cıkıcak, Samsung Galaxy S9 tanıtım, Samsung Galaxy S9 inceleme, Samsung Galaxy S9 gizli özellikler

S8 Plus var bende geçiş yapmaya gerek yok. Görünüş olarak hemen hemen aynılar arka kamera düzeni hariç.

Sıfırdan almayı düşünenler ise 1-2 ay beklesinler fiyatı 4000 TL nin altına iner o zaman alın, şuan almak mantıklı değil.

S8 Plus var bende geçiş yapmaya gerek yok. Görünüş olarak hemen hemen aynılar arka kamera düzeni hariç.

Sıfırdan almayı düşünenler ise 1-2 ay beklesinler fiyatı 4000 TL nin altına iner o zaman alın, şuan almak mantıklı değil.

Bende NOTE 8 kullanıcısıyım. Pek bi alma duygusu yaşatmadı bende. Sen ne diyorsun abi sence Note8den s9'a geçilirmi?

- - - Güncellendi - - -

Fiyatları ise şunlar;

Bugünden itibaren Samsung’un çevrimiçi mağazası üzerinden ön siparişle satışa sunulacak telefonlardan Galaxy S9’un 64 GB’lık versiyonu 4.599 TL’den satışa sunulacak. Samsung, Türkiye’de 64 GB dışında herhangi bir depolama seçeneğine sahip Galaxy S9 modelini Türkiye’de satmayacak.
Galaxy S9 Plus ise tüm depolama seçenekleriyle Türkiye’de, satış raflarındaki yerini alacak. Buna göre 64, 128 ve 256 GB depolama alanı seçeneklerine sahip cihazların fiyatları sırasıyla 5.199, 5.399 ve 5.699 TL olacak.

Note 8 'den hiç geçilmez gerek yok para israfı.

uygun fiyata iyi f/p ürünü isteyen arkadaşlar xiaomi note 3 6gb ram migros da 1500 civarı idi , ve diğer yüksek ürünlerini araştırabilirler.
Şahsen kendim xiaomi alacaktım ama o zamanlar pek piyasada yoktu ve yaygın olmadığı için karaborsa mevcuttu ürünü temin edememiştim.
Uygun fiyatlı olanlarını kullanan arkadaşım memnun olduğunu belirtmişti.
Tabi ki fiyata göre suya dayanıklılık vesaire ve ufak tefek işlemci farkı olması da doğal üst ürünlerde bu markanın da korunaklı ve işlemci bakımından iyi olacağını düşünmekteyim. Çok araştırmadım ama gördüklerim çıktıgından bu yana gayet iyiydi
xiaomi mi mix 2 gibi eskiden üretilen
Örnek gördüğüm için söylüyorum daha iyileri vardır mutlaka fiyata göre

Son düzenleme:
Geri