• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy sIII mini

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Son düzenleme:
Öncelikle merhaba kanka :)

Fiyat farkının belirli sebepleri olabilir ama aklıma gelenler;

1. Satıcılar farklı
2. Bir telefon Kore veya Amerikan malı olabilirken diğer telefon Çin malı olabilir.

Mesela ben Galaxy Note II alacağım, 1.600 TL'ye de var 1.899 TL'ye de var. 1600lük olan Çin malı diğeri Kore :) Kore Çin'e göre kat kat üstün.

Onla alakası olduğunu sanmıyorum.Garanti kapsamından dolayı olabiliyor fiyat farkları yada genel indirimde ucuzlamış oluyor telefon.

bu konuyu ümit bey çok daha iyi biliyodur internet alışveriş - teknoloji bilgisi vardır

Fiyatı iyiymiş. Bu telefonu önerir misiniz acaba beyler kullananız edeniniz var mı aranızda?
Ekranı oldukça iyi, Super Amoled. Çözünürlük düşük.

1GHz Çift çekirdek işlemci ve 1GB RAM. Parasını hak ediyor mu tartışılır. Adı var, şekli var telefonun. Alınabilir.

Paralel ithalat, Asla önermem! Yanlış anlama telefondan dolayı demiyorum garantiden dolayı diyorum. Mağdur olan çook kişi var.

fiyat farkı satıcılardan kaynaklanıyo ayrıca yurt dışından ithalat o telefonlar 150-200 lira daha paraya kıy türkiye çıkışlı al en azından garanti sorunu yaşamazsın.Şuanda vatanbilgisayarda %25 indirimde alıcaksan kaçırma derim.
link > VATAN COMPUTER - SAMSUNG - I8190 Galaxy S3 Mini CEP TELEFONU (BEYAZ) - Cep Telefonu
Yuh sacmalama ben 4 5 ay once bu fıyata aldım taksıtle :D

----------

Fiyatı iyiymiş. Bu telefonu önerir misiniz acaba beyler kullananız edeniniz var mı aranızda?

Ben kullanıyorum dostm ve kesınlıkle sana onerırım s3 veya note 2 yı aratmıyor emın ol hemen hemen hersey aynı.. tek sıkıntı ekran onlara gore kucuk ama buda dezavantaj sayılmaz cebe falan cuk oturuyor standart boyutta ayrıca mini dedıklerıne bakma bır cok telefonun ekranında buyuk emın ol :) bır sıkıntısıda normal s3 e gore sarjı daha az dayanıyor.. Ben note 2 almayı dusunuyordum ama ıyıkı almamısım dıyorum bu telefondakı hemen hemen hersey note 2 dede aynı ;)

Geri