• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy W - Detaylı İnceleme - Özellikler - Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MySharky

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2010
Puanı
78
galaxy-w-black.jpeg

ve

samsung-8150-galaxy-w-white.jpg

Olmak üzere iki şekillidir . ( Tercihim beyazdır )

Teknik Özellikler

Platform

• 850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz GSM & EDGE Bandı
  • 900 / 2 100 MHz 3G Bant
  • GPRS Ağı ve Verileri: 850 / 900 / 1 800 / 1 900 (Slave)
  • EDGE Ağı ve Verileri: 850 / 900 / 1 800 / 1 900 (Master)
  • 3G Ağı ve Verileri: HSDPA14.4 / HSUPA 5.76
  • Android 2.3 (Gingerbread)
  • Android Tarayıcı
Ekran

• 16 M Renkli TFT Teknolojisi

• 480 x 800 Çözünürlük
  • 3,7" Ekran Boyutu
Müzik ve Ses

• MP3 Çalar
  • Polifonik Zil Sesleri
  • MP3 Zil Sesleri
  • DRM v1.0 FL / CD / SD
  • 3D Ses Teknolojisi: DNSe
Bellek

• 2 GB Dahili Hafıza

• MicroSD (maks 32 GB)

Kişisel Bilgi Yönetimi

• Ay / Hafta / Gün / Ajanda Takvim

• Saat
  • Dünya Saati
  • Alarm
  • Hesap makinesi
  • Not Defteri
  • Kronometre
  • Geri Sayım Sayacı

Tasarım

• Tam Dokunmatik
Kamera

• 5 Megapiksel

• Dijital Yakınlaştırma
  • LED Flaş
  • Otomatik Odaklama
  • Çekim Modları
  • Fotoğraf Efektleri
  • Beyaz Dengesi
  • ISO
Eğlence

• Dahili arkaalanlar

• FM Radyo
  • RDS
Mesajlaşma

• Mesajlaşma: SMS / MMS

• Tahminli Metin Girişi T9
  • E-posta (POP3, IMAP4, SMTP, SSL)
  • VCard / vCalendar mevcut
  • Gtalk

Arama İşlevi

• Eller serbest modu

• Arayan Kimliği
  • Arama Süresini Gösterme
  • Konferans görüşme
  • Arama Kayıtları

Fiziksel Özellikler

• 114,7 gr

• 115,5 x 59,8 x 11,55 mm Boyut
Video

• Dokunmatik Klavye

• Video Oynatıcı
  • HD Video Kayıt 720 p
  • Video Akışı
  • Görüntülü Görüşme

İş ve Ofis

• Belge Görüntüleyic

• Çevrimdışı Mod
  • Ses Kaydedici

Bağlantı

• BT 3.0

• 2.0 Yüksek Hızlı USB
  • USB Yığın Depolama mevcut
  • Android Tarayıcı
  • SyncML (DS) 1.2
  • SyncML (DM) 1.2, FOTA, Lawmo
  • WIFI 802.11 b/g/n
  • AGPS Desteklenir
  • PC Senk. Uygulaması: Samsung Kies
Diğer Bilgiler

• Mobil İzleyici: 1.0

• Kapasitif Dokunmatik Ekran

Tanıtım

Fiyatı ise : 685 TL . Gerçekten Kullanışlı bir Telefon ben kendim kullanıyorum . Telefon Almak isteyenler için uygundur :)

Son düzenleme:
Almanızı önermem birşeyler yapınca çok kasıyor ram yetmiyor para biriktirin s3 veya s2 alın ram sorunu wonder da çok yaşanıyor programlar felan kasıyor kendimde kullanıyorum

Sende sorun var ben çok rahat kullanıyorum.

ilk başlarda da öyleydi arkadaşımda da var ve başka tanıdıkda da var onlarınkide kasıyor sen galba rehberde dolaşıyorsun hep indir programları ve programlardan çıkarken girerken çok kasıyor ve çobuk ısınıyor

Almanızı önermem birşeyler yapınca çok kasıyor ram yetmiyor para biriktirin s3 veya s2 alın ram sorunu wonder da çok yaşanıyor programlar felan kasıyor kendimde kullanıyorum

Bende rahat kullanıyorum düzenli ram demizliği vs yaptıgında hiçbir sorun cıkarmıyor . Arada bir donuyor ama pc performansı bekleyemezsin

Bende rahat kullanıyorum düzenli ram demizliği vs yaptıgında hiçbir sorun cıkarmıyor . Arada bir donuyor ama pc performansı bekleyemezsin

temizliği yapıyorum telefonu kapatıp açıyorum kendine geliyor

donma çok oluyor eğri oturup doğru konuşalım gerçeklerden kaçamayız :D

temizliği yapıyorum telefonu kapatıp açıyorum kendine geliyor

donma çok oluyor eğri oturup doğru konuşalım gerçeklerden kaçamayız :D

Valaha ben performansını beğeniyorum telefonumun :) S2 ye 1.300 verceğine bunu al kullan derim tabi s2 daha iyi ama buda iş yapıo

Valaha ben performansını beğeniyorum telefonumun :) S2 ye 1.300 verceğine bunu al kullan derim tabi s2 daha iyi ama buda iş yapıo

tekrar para biriktirip wonderı satıcam üzerine ekleyip adam gibi bi tane alıcam s2 veya s3 wonderde ram sıkıntısı çok var

tekrar para biriktirip wonderı satıcam üzerine ekleyip adam gibi bi tane alıcam s2 veya s3 wonderde ram sıkıntısı çok var

Kendine kalmış bişey çoğu kişi memnun :) Tercih senin S3 almak istiyorsan Eylül'ün sonlarını bekle İphone 5 piyasasını düşürcek :)

Kendine kalmış bişey çoğu kişi memnun :) Tercih senin S3 almak istiyorsan Eylül'ün sonlarını bekle İphone 5 piyasasını düşürcek :)

s3 yurt dışından alırım dayım 1,200 TL ye hollanda dan aldı :D

Türkiyede Tuvalet bile paralı ve pahalı :D

Eğer almayı düşünen arkadaşlar varsa aldıktan sonra *#0*# tuşlayarak LCD testi yapsınlar. Telefonun ekranında ölü piksel varsa anında gidip değiştirebilirsiniz. Ufak bi tavsiye

Eğer almayı düşünen arkadaşlar varsa aldıktan sonra *#0*# tuşlayarak LCD testi yapsınlar. Telefonun ekranında ölü piksel varsa anında gidip değiştirebilirsiniz. Ufak bi tavsiye

Hemen deniyim

Tapatalk 2 ile GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Edit: yaptim herhangi sıkıntı yok

Son düzenleme:

Kardeşim tamam 512 Ram Az geliyo ama Fiyatına Göre Piyasada Eş Değer Özellikte Kaç Tane Telefon var?? Gidiyosunuz bunu s2lerle karıştırıyosunuz. ++ olarak çok çok ağır bir oyunda bile gerçekten donma gibi bi sorun olmuyor. Bence Kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilicek bir telefon herkeze tavsiye ederim.

Kardeşim tamam 512 Ram Az geliyo ama Fiyatına Göre Piyasada Eş Değer Özellikte Kaç Tane Telefon var?? Gidiyosunuz bunu s2lerle karıştırıyosunuz. ++ olarak çok çok ağır bir oyunda bile gerçekten donma gibi bi sorun olmuyor. Bence Kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilicek bir telefon herkeze tavsiye ederim.
Arkadaşım bende de var ,wonder.Fiyatına göre wonderdan üstün telefon yok demişsin. Buyur:

Arkadaşım bende de var ,wonder.Fiyatına göre wonderdan üstün telefon yok demişsin. Buyur:
Kardeşim bi bakarmısın Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy W I8150 vs Sony Ericsson Xperia ray kıyaslaması Örnek verdiğin HepsiBurada.com da Aralarında 35TL fark var Wonderla arasında. Sence Özellikleri aynımı eşdeğermi?? En belirgin Özelliklerinden işlemci Wonderde 1.4Ghz olurken xperia ray 1ghz ekran boyutu olarak xperia ray 3.2 inc wonder 3.7inc depolama olarak wonder 2gb dahili xperia ray 300mb dahili :) 35 TL fark için sence xperia raymı daha iyi. Wonder xperia rayı açık ara farkla geçer.

Son düzenleme:
Kardeşim bi bakarmısın Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy W I8150 vs Sony Ericsson Xperia ray kıyaslaması Örnek verdiğin HepsiBurada.com da Aralarında 35TL fark var Wonderla arasında. Sence Özellikleri aynımı eşdeğermi?? En belirgin Özelliklerinden işlemci Wonderde 1.4Ghz olurken xperia ray 1ghz ekran boyutu olarak xperia ray 3.2 inc wonder 3.7inc depolama olarak wonder 2gb dahili xperia ray 300mb dahili :) 35 TL fark için sence xperia raymı daha iyi. Wonder xperia rayı açık ara farkla geçer.
Dostum sen sony kullanmamışsın ,sayısal değerlere takılma.Önemli olan performans.

Dostum sen sony kullanmamışsın ,sayısal değerlere takılma.Önemli olan performans.
Sayısal değerler performansı ortaya koyar... Telefona verdiğin parayı Sayısal değerlere göre veriyosun hatırlatıyım. Telefonlardaki mevcut donanım ortada sen gelipte herşeyi üstün olan wonderı Xperia Raydan küçük görüyosan lafım yok sana.

Sayısal değerler performansı ortaya koyar... Telefona verdiğin parayı Sayısal değerlere göre veriyosun hatırlatıyım. Telefonlardaki mevcut donanım ortada sen gelipte herşeyi üstün olan wonderı Xperia Raydan küçük görüyosan lafım yok sana.
telefonu karşılaştırman için 2 telefonunda özelliklerini yutmakla olmaz. 2 telefonada sahip olursun iksininde birbirine göre avantaj-dez avantajı vardır.İkiside birbirinden üstün değil. Dikkatli oku yorumları .

Geri