• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Note 4 Edge SM-N915F Hakkında

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
208
Arkadaşlar merhaba, ben İphone 5s kullanıcısıyım. Şu 6S Plus + 7 Çıktı ben bu iphone' dan soğudum :D Çünkü onları alacak param yok, veya artık android e geçmek istiyorum. Aklımda ki tek telefon bahse konu olan Samsung Note 4 Edge bu telefon hakkında bilgisi olan var mı ? Sizce değer mi 5s den sonra bu telefona geçiş yapsam? Süreç sancılı olacak herhalde ios' dan sonra ama değişim şart. :D Bana öneri bilgi please. :'(

Note 4 Edge vereceğin parayla git LG G5 al üzerine de 2.5 LT Kola + Cips al. (Hala para artacak, emin ol. :D) Buraya tıklayarak Samsung Galaxy Note Edge ve LG G5'in karşılaştırmasını inceleyebilirsin.

Cips kola sıkıntı değil Hakan' da. Görüntülü konuşma yok :(

Ayrıca dip not; Ben alıntı yapınca boşluk bırakamıyorum hala :rant

Cips kola sıkıntı değil Hakan' da. Görüntülü konuşma yok :(
Ayrıca dip not; Ben alıntı yapınca boşluk bırakamıyorum hala :rant

Alıntılamada oluşan boşluk sorunun benden kaynaklandığını düşünüp kafayı yiyordum. Tek bende değilmiş. Yeni sekmede yazıp buraya yapıştırıyorum. :D (@Deepblue) Sanki sürekli olarak görüntülü mü konuşacaksın abi? Skype var, Massenger var, WhatsApp'a da görüntülü konuşma ekleniyor. O kadar para o telefona gömülmez.

Alıntılamada oluşan boşluk sorunun benden kaynaklandığını düşünüp kafayı yiyordum. Tek bende değilmiş. Yeni sekmede yazıp buraya yapıştırıyorum. :D [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]) Sanki sürekli olarak görüntülü mü konuşacaksın abi? Skype var, Massenger var, WhatsApp'a da görüntülü konuşma ekleniyor. O kadar para o telefona gömülmez.

Gerçi(boşluk)sende(boşluk)haklısın.(boşluk)Ama(boşluk)bilmiyorum(boşluk)kararsız(boşluk)kaldım.
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] reis bir çare bul :D

Seçtiğin telefonun hiç bir özelliği ve albenisi yok. Note 4 veya 5 desen neyse de. Note 4 Edge bir ara model ve açıkçası ne güncelleme desteği ne de bir kullanışlığı yok.

Note 5, LG G5, Sony Xperia Z5, HTC One M8 veya M9 gibi cihazlardan birini alabilirsin.

Merhaba
Bu linkteki karşılaştırmayı bak kullandığın şeyleri bir karşılaştır
bu lenovo vibe p1 pro hakkında epey iyi yanıt duydum ama laptop da iyi oldukları kadar telefonda uzun süreli
çok update gelir mi bir şey diyemiyorum. Öne çıkan en iyi özelliği 5000 mah pile ve yaklaşık 1 buçuk saatte doldurma gücüne sahip
yaklaşık 10-12 saat aralıksız kullanılabiliyor hatırladığım kadarıyla

Bunların haricin de duyduğum ise
  • İşletim sistemi: Android OS 6.0.1 Marsmallow
  • Boyutlar: 158.8 x 81.9 x 7.9 mm / 209 gr
  • Ekran: 6.4-inç 1080 x 2040 piksel IPS LCD panel, %91.3 ekran/gövde oranı
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 821 (2x2.35 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)
  • RAM: 4GB/ 6GB
  • Depolama alanı: 128GB / 256 GB
  • Arka kamera: 16-megapiksel f/2.0, 4K video kaydı
  • Ön kamera: 5-megapiksel f/2.0, HDR
  • Batarya: 4400 mAh
    Fiyatı ortalama 600$ civarın da sanırsam ama 6gb ve 256gb hafıza olan seçenekte

Geri