• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung S3/ Kies-MTP Device Sorunları

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Konuyu okumadan hemen bir çözüm yazacaklar varsa lütfen yapmayın. :drym:

Önce yaptıklarımı açıklayayım.

Bu hataları düzeltebilmek için yaptıklarım;

İlk seferde Kies defalarca kaldırdım ve kurdum ancak bir türlü bağlanamadı.
Daha sonra MTP olayı çıktı ve onunda driverlerini yükledim ayrıyetten Windows Media Player 11 yükledim. Gene düzelmedi. Hala kuramıyor şu MTP Device'yi.

Bunlarda tepemi attırdı bende bilgisayara format attım. Daha sonra güzelce Kies'in güncelini kurdum. WMP 11 ve MTP driverleri yükledim. Bunları yaptıktan sonra formatlanmış bilgisayara ilk kez bağladım telefonu. Düzelecek derken gene aynı hataları verdi. PP:

Bilgisayarıma attığım son 3 formattan önce gayet güzel çalışıyordu ancak daha sonraki formatlarda insanı katil etti bu Samsung. :saw:

Birde o 3 format öncesinde eski anakartım; MSI N1996 MS-7236 idi. Onda sadece 1 kere bağlayabildim. Uzun süre kullandım. Anakart sorun çıkarınca yeni anakart aldım ve o da; Foxconn VIA P4M9007MB-8RS2H :ent Bu anakartı aldıktan sonra 2 format attığım halde bir türlü beceremedim. :drym:

Aldığım MTP Device hatası;

wlqz.png

-------------------------------

Bu sorunları alıp çözenler varsa benimle de paylaşın çözümünü. :tndr:

Son düzenleme:
Geri