• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

samsung sm-t230 galaxy tab 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar apple markasının yaygınlaşmasıyla insanlar ios cihazlara tapar oldu bende onlardan biriydim fakat gereksiz baskıcı işletim sistemi ios yüzünden yavaş yavaş android cihazlara yönelmeye başlamak istiyorum işletim sistemine çok hakim olmadığım için ilk anda telefonu değiştirmek istemedim basit bir cihaz alıp arayüz ve uygulama yönetimi hakkında bilgi almak istedim ilk gözüme takılan şey samsungun ürün üzerine kurduğu saçma sapan kaldırılmayan ve neredeyse belleğin 3 4 gb kadarını kullanan uygulamalar oldu sözlüklerde araştırdığımda saf android candır gibi konuşmalar geçmiş öyle canı isteyen android sürümünü değiştirebilir mi ? samsungun benim cihaz için sunduğu son firmware 4.4.2 sürümü ben bunu kafama göre yükseltebilir miyim yükseltilirse sorun yaşarmıyım saf android anlatıldığı kadarıyla çok cazip geldi var mı böyle bir imkanım :) ?

arkadaşlar apple markasının yaygınlaşmasıyla insanlar ios cihazlara tapar oldu bende onlardan biriydim fakat gereksiz baskıcı işletim sistemi ios yüzünden yavaş yavaş android cihazlara yönelmeye başlamak istiyorum işletim sistemine çok hakim olmadığım için ilk anda telefonu değiştirmek istemedim basit bir cihaz alıp arayüz ve uygulama yönetimi hakkında bilgi almak istedim ilk gözüme takılan şey samsungun ürün üzerine kurduğu saçma sapan kaldırılmayan ve neredeyse belleğin 3 4 gb kadarını kullanan uygulamalar oldu sözlüklerde araştırdığımda saf android candır gibi konuşmalar geçmiş öyle canı isteyen android sürümünü değiştirebilir mi ? samsungun benim cihaz için sunduğu son firmware 4.4.2 sürümü ben bunu kafama göre yükseltebilir miyim yükseltilirse sorun yaşarmıyım saf android anlatıldığı kadarıyla çok cazip geldi var mı böyle bir imkanım :) ?

Cihaz için bir üst sürüm Samsung tarafından veya özel rom kodlayan geliştiriciler tarafından yayınlandıysa istediğin gibi geçiş yapabilirsin burada herhangi bir engel yok. Ama üst sürümlerdede aynı kaldırılamayan uygulamalar olacak. Bunun çözümü ise ya telefonu rootlayıp istediğini uygulamaları kaldırmaktan geçer veya Nexus serisi saf Android'e sahip cihazlardan birini almaktan geçer.

Geri