• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Smart Led Tv Arııyorum

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Merhaba arkadaşlar led tv almayı düşünüyoruz...Bir kere alınıyor malum oldumuda şöyle smart olsun ne biliyim 3D, wifi , falan.. Aşağıdaki özelliklerde bişey arıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

İstediğim Marka: SAMSUNG
İstediğim Özellik:Smart olsun..Wifi, 3D, falan bu özellikler.
Bütçe:1500-2000 arası..

3D genelde smart serisinin bütün televizyonlarında görebilirsin.
Wi-Fi bağlantısı içinse belki biliyorsundur ama ek bir aparat alman gerekiyor yaklaşık fiyatı 50-60 tl arasında.
Wi-Fi iyi güzel kulağa hoş geliyor ama internete girmek ölüm, internet hızı gerçekten çok yavaş ve Laptop bilgisayardan girmek daha mantıklısı, televizyonda internet sadece onun süsü :)

İsteğine gelecek olursak vatanda 3 adet televizyon bulabildim;
Televizyon Modelleri ve Televizyon Fiyatları - Vatan Computer

Ama unutma ki samsung ana bayisinden alırsan daha ucuza gelecektir.

Şu televizyonu aldım arkadaşlar...
tr_UE40F6510SSXTK_507_Right-Angle-30-Degree_white

40" F6510 6 Serisi Smart 3D Full HD LED TV - GENEL BAKIŞ | SAMSUNG
Televizyon gerçekten harika smart,wifi,screen mirror,allshare gibi bir sürü özellik var
Screen Mirror: Samsung marka cep telefonu,kamera,tabletlerden istediğin bir görüntüyü kaydırarak ekrana atabiliyosunuz..iPaddede aynısı oluyo youtube sayfasını direk atabiliyorsunuz tvde açılıyor..
AllShare:Bilgisayar açıkken dosyanızı paylaşıma atıyorsunuz tvden erişebiliyorsunuz.Şahsen bu özellik çok işime yaradı..yüksek kaliteli filmlerde arada problem çıkabiliyo o da sanırım bilgisayarın eskiliğinden kaynaklı
Web Browser özelliğide mevcut normal bilgisayar gibi takılabiliyosun..

Geri