• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanal hayat biraz daha az olsaydı ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Hmm meselaaa nasıl söyleyim böyle biraz daha abartılmamış olsaydı ? Geçen birşey fark ettim.3 Sayfada içerik editörüyüm hepside gayet büyük ciddi sayfalar fakat paylaşım yapmıyorum ne bileyim canım sıkıldıkça giriyorum o gün toplandık skypede konuşurken şunu dedim.Abi biz insanları mala çeviriyoruz ? Nası lan felan dediler.Dedim görmüyormusunuz çocuğu anne sevgisinden yoksun arkadaşıyla ana bacı sövüşüyorlar.Abi dedim 5 sene önce bu yoktu harbiden insanları mala çeviriyoruz 12-13 yaşındaki kızlar böyle bir havalar sayfaya geliyorlar felan gerçekten sanal ortamın boku çıktı bana göre.Haddinden fazla hemde en basidi tvideoo bakıyorum çocuklar geliyor abi bize hek öğret abi bize öğret.Ne bileyim lan dışarı çıkıyorum en küçük çocuğun elinde android telefon hayır düşünüyorum acaba dünyamı değişiyor.Hayır lan diyorum türkiye değişiyor.

Toplum aşırı derece cahilleşti bana göre bilmiyorum.Ha bu konuyu siyaset olsun diye açmadım sadece geriye dönüp baktım kraloyunda takılırken tanıştığımız arkadaşlarımıza sövemezdik bile.Şimdi 10 yaşındaki çocuk AyemGeymır diye video çekip youtube hesabına yüklüyor.Çok sakıncalı çok.

Devir teknoloji devri...
Devir klavye devri...
Devir Bordo Klavyeliler Devri!!!!! :drunks

Bunun sonucunda da saygısızların, terbiye, edep nedir bilmeyenlerin ortaya çıkması normaldir.

sorun ne ailelerde nede bu hala gelen genclerde kim baska birinde gördügün üst model telefonlara bilgisayarlara ne biliyim herhangibir elektronik essaya özenmiyoki ailelerde benim cocugum arkadaslarinin yaninda ezilmesin die borc harc aliyo veriyo cocugun eline ve sımarikligin hazin sonu elden gelen bisey yok gelisen dünya sartlari

sorun ne ailelerde nede bu hala gelen genclerde kim baska birinde gördügün üst model telefonlara bilgisayarlara ne biliyim herhangibir elektronik essaya özenmiyoki ailelerde benim cocugum arkadaslarinin yaninda ezilmesin die borc harc aliyo veriyo cocugun eline ve sımarikligin hazin sonu elden gelen bisey yok

ya bakıyorum babasına 912 taksitle ayfon 4s almış üzülüyorum bir yandan

----------

Dakika söylermisin bana

+1 katılıyorum sana Erdo.
Zaten evlenmeyi düşünmüyorum ama hadi bir *****lık yaparsam evime bilgisayar sokmayı düşünmüyorum.İşe yaramaz ama beyin yıkanmasından iyidir.

O kakao lafı benim lan çalma hemen :D

ibkX1ObUkDIyut.gif

''Paylaşmak güzeldir'' derler. Ne zarar gelir paylaşmaktan. :D

Evet haklısın bir kaç yıl öncesinde sro'da neredeyse kimse küfretmezdi. Herkesle saygı sevgi vardı. Ama BP İnfinity'de adam FW'de takıma yardımcı oldum diye bana sövüyor(sağlam setim vardı kolay ölmüyordum). Sonra iyice azaldı.

Ayrıca asosyallik de oldukça artış gösterdi. Eskiden okuldan geldikten sonra bir şeyler yerdim üstümü değişip aşağıda oynardım. Şimdi bakıyorum koskoca yaz tatilinde en samimi arkadaşımla 5-10 kez görüşmüşüm. Geçen sene dershanedeki arkadaşım bana selam vermez olmuş.

Geri