• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanal Makinede Silkroad Olurmu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaisys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaisys

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2014
Puanı
29
Arkadaşlar Sanal makinada silkroad online çalıştırabilirmiyiz win7 kurdursak veyatta xp olurmu hatta şöylede yapalım bota clentess giriş yapsak hiç imkan varmıdır bu soru aklıma çok takıldı cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar :)

Olmaz çünkü vds makinelerde ekran kartı yok.Kendim bizzat denedim çalışmadı .

Sunucunuzda ekran kartı bulunması gerekmektedir.Böyle işlemler için olan Vds ler mevcut.Araştırarak bulabliirsiniz şu an site ismi veremiyorum.

Sunucunuzda ekran kartı bulunması gerekmektedir.Böyle işlemler için olan Vds ler mevcut.Araştırarak bulabliirsiniz şu an site ismi veremiyorum.

hocam çalıştığınjız biyer varsa özel mesaj ile gönderin ben normal bir vds de denedim oyun açıldı fakat çok lag vardı bunun yerine clentess girince sorun çözülür herhalde 3-4 ay char kasarım teşekkürler arkdaşlar :)

hocam çalıştığınjız biyer varsa özel mesaj ile gönderin ben normal bir vds de denedim oyun açıldı fakat çok lag vardı bunun yerine clentess girince sorun çözülür herhalde 3-4 ay char kasarım teşekkürler arkdaşlar :)

teamviewer ver özelden ayarlarım sana

Kendim işin içindeyim zaten.Skype adresimi eklersen konuşuruz.Ben sana test için VDS veririm eğer çalışırsa ödeme işini hallederiz sonra.
Ancak şimdi çıkıyorum siz skype ekleyin akşam üzeri döneceğim.

Kendim işin içindeyim zaten.Skype adresimi eklersen konuşuruz.Ben sana test için VDS veririm eğer çalışırsa ödeme işini hallederiz sonra.
Ancak şimdi çıkıyorum siz skype ekleyin akşam üzeri döneceğim.

istek gönderdim uamrım çalışır çok işime yarıycak fiyatta ideal oldumu :)

Evet arkdaşlar sanal makinada 7/24 Party Keyfffff :D :D

1ed8fa.png

[MENTION=32329]onurgs59[/MENTION] 'a sunucu sağlaması için teşekkürler :)

süper bende bunu araştırıyordum özelden pm atıyorum :D

Geri