• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanal pos

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wien32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wien32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
212
Arkadaşlar sanal pos ile ilk defa bir site yapıcam merak ettiğim olay ürünü müşteri satın aldıktan sonra ben hangi ürünü aldığını nasıl görüceğim bu bankanın verdiği sitenin içinden ürün kodu girerekmi belirliyorum anlıyamadım bilen bir kişi yardımcı olursa sevinirim

Hangi E-Ticaret Sistemini Kullanmana Bağlı Örnek "Opencart"

Kuracağın Sitenin Admin Panelinden ve Modüller Yönetimden Görebilirsin Biri Alışveriş yaptığı zaman Admin Panelinden Siparişler Kısmından Bakarsın + Sanal Post ile Kaç Taksit Olduğunada Admin Panelinden Görüyorsun Kısaca Admin Panelinden Yönetiyorsun "opencart ise"

E-Ticaret Sistelerin Genelinde Bir Müşteri Anasayfadan "Ürün" Aldıysa Ödeme Yaptıysa

Şu Yolu İzlersin

1. Admin Paneli Girince Direk İlk 10 Siparişlerde Çıkar Çıkmıyorsa Üst Menü veya Yan Menü Bardan Siparişler Butonuna Tıklarsın Ordan Ürün Satın Alan Müşteriyi ve Aldığı Ürünü Detaylı Görürsün

2.Ürün Alan Kişi Sana Detaylı Adres Bilgileri İletişim Bilgileri Vermişse Sen Banka Hesabı Kontrol Edersin Örnek Garanti ile Anlaşmalısın Modül var Sanal Modül Zaten Girdiğin Zaman Görürsün

Bu Anlattıklarım Genel Olarak Tüm E-Ticaretlerdeki Matık Aynıdır Aklında Bulunsun "Siparişler" Bu Bölüm Kim ne almış Hangi Ürünü Almış Bu Bölümden Göreceksin

Son düzenleme:
Hangi E-Ticaret Sistemini Kullanmana Bağlı Örnek "Opencart"

Kuracağın Sitenin Admin Panelinden ve Modüller Yönetimden Görebilirsin Biri Alışveriş yaptığı zaman Admin Panelinden Siparişler Kısmından Bakarsın + Sanal Post ile Kaç Taksit Olduğunada Admin Panelinden Görüyorsun Kısaca Admin Panelinden Yönetiyorsun "opencart ise"

mesela garanti bankasından sanal posumuz var diyelim bunların bildiğim kadarı ile bi panel veriyorlarmış bu panele ürünleri girip o panelden link ilemi alıcıyı yönlendiriyoruz

mesela garanti bankasından sanal posumuz var diyelim bunların bildiğim kadarı ile bi panel veriyorlarmış bu panele ürünleri girip o panelden link ilemi alıcıyı yönlendiriyoruz

hangi yazılımı kullanacaksın e-ticaret olarak

----------

1. Garanti Post Aldın Siteye Ekliyorsun ve Sitede Ödeme Yöntemlerinden Kredi Kartı İle Ödeme Yapıyorsun
2. Gelen Ödemeleri Garanti Bankası Sanal Postundan Görüyorsun Sana Verecekleri Panel veya Müşteri Paneline Eklerler Tam Olarak Hatırlamıyorum ama sistem bu

Sen Siteye Ödeme Seçeneklerine Kredi Kartı Diyorsun Gerekli İD ŞİFRE Giriyorsun Sistem KRedi Kartı Ödemesi İle Çalışıyor Mantık Bu

----------

Kredi Kartı Ödemeleri İse : Bu Siteden Görüyorsun Garanti // TIKLA GİT SİTEYE GARANTİ SANAL POST

Geri