• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika İfadeler / Konuşma Balonu Rengi - Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Sanalikada
, çok mutluysak mutlu ifadesini kullanmışızdır eminim.

Evet! Bugün sizlere , sanalika ifadelerini yeni başlayan kullanıcılar için anlatacağım..

İfadelerimiz:

x95Bdo.png

Gördüğünüz gibi , yeni başlayan kullanıcılar vip ifadelerini ve aşağıdaki gördüğünüz hayvan çeşitli ifadelerini ve yönetmen ve gazeteci sembollerini kullanamazlar...

Birde 2. ifademizi doktorlar kullanabilir...

Ve 3. ifademizide resim yarışmasında 1.olan arkadaşımız kullanabiliyor.

Ayrıca kahve sembolünü kafe kartı olan kullanıcılar kullanabilir.

Diğer yıldız ifadeleri ise bir stand vardı ordan kart alabilir ve seviyemizi yükseltip o ifadelerini kullanabiliyorduk ama artık kullanamıyoruz.Çünkü stand kalktı.

Yönetmen ve gazeteci sembollerini kullanmam için ne yapmam lazım?

Yönetmen sembolünü kullanmak için ilk önce yönetmen olmak gerekir eğer yönetmen olmazsak kullanamayız.
Gazeteci sembolüde yönetmen sembolü gibi aynı gazeteci olmazsak kullanamıyoruz.Yani bunu gazeteci tahsin kullanır diye düşünmeyin.

Atıyorum konserde veya partide hydroboy , kopuyoruuuuuuuz! diye seslenmiştir biz ise gülen ifadeyi vermişizdir .

Peki bu ifadeler olmasaydı ne olurdu? : Bu ifadeler olmasaydı hiçbirşey belli olmazdı yani , atıyorum partide kopuyoruz mutlu ifadesini kullanamıyoruz bu bize üzüntü verir.

Peki vip ifadeleri hangi kartları alınca kullanabileceğim? : Bunun yanıtı ise gümüş kart , altın kart , elmas kart almanız yeterlidir..

* KONUŞMA BALONU RENGİ *

Merhaba değerli forum ailesi! Bugün sizlere konuşma balonun ne işe yaradığını ve konuşma balon renklerini göstericem.Konuşma balonu , konuşmak için bir yerdir.Örneğin güven puanımız -20 ise konuşamayız bunun için güven puanımızı +10 yapmamız yeterlidir.Güven puanımız tam ise uygun ve terbiyeli biri olduğumuz kesin < > Atıyorum küfür eden birini nasıl bildiricem? Yanıtı görselde.

xJ4g0W.png

wvLBOm.png

- Konuşma baloncuk rengini nasıl değiştirebilirim?

+ Konuşma baloncuk rengini eğer vip isen istediğini seçer konuşabilirsin ayrıca diamond club baloncuğunu diamond club üyesi olunca tıklayıp konuşabilirsin.Ve kafe kartın varsa kafende kırmızı baloncuk rengi ile konuşabilir , onlarla anlaşabilirsin.Yalnız kafe kart baloncuğu kendi kafenin içinde geçerlidir..

Baloncuklar:

KgZo72.png

Geri