• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika Rütbe Kartları Tanıtımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Sanalika
'da belli görevlere sahip olan kullanıcılar (admin, gazeteci, yönetmen, sanatçı, süvari ve oyuncu) özel kartlar ile oyun içinde ayırt edilir.

Kullanıcı üzerine tıkladığınız zaman yanda çıkan panelden, kullanıcının hangi rütbede görev sahibi olduğunu aşağıda belirtilmiş görselde ki kartlar ile ayırt edebilirsiniz. (Aşağıda ki resim örnektir.)

d3yAaX.png

Şimdi kartları ayrıntılı bir şekilde tanıyalım.

Admin Kartı
QBroOj.png

Oyun yöneticileri oyun içinde değişik kullanıcı adları ile dolaşmaktadır. Kullanıcının admin olduğunu, profilinde bulunan ''admin kartı
QBroOj.png
'' ile anlayabilirsiniz.

Dikkat!Profilinde admin kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir admin sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde admin kartı bulunmayıp, ''Ben adminim'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.

Süvari Kartı
Rk7lWo.png

Oyun kurallarına uymayan ve argo kelime kullanan kişiler süvariler tarafından cezalandırılabilmektedir. Kullanıcının süvari olduğunu, profilinde bulunan ''süvari kartı
Rk7lWo.png
'' ile anlayabilirsiniz.

Güncel Süvari Listesi için tıklayın.

Dikkat!Profilinde süvari kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir süvari sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde süvari kartı olmayıp, ''Ben süvariyim'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.

Yönetmen Kartı
YkXGPz.png

Sanalika Medya Merkezi tarafından yönetmenlik rütbesine seçilmiş olan kullanıcılar oyun içerisinde klaket
9oJBp3.png
kafa üstü sembolü ile ayırt edilebilir. Kullanıcının yönetmen olduğunu daha iyi anlayabilmek içinde profilinde bulunan ''yönetmen kartı
YkXGPz.png
'' ile anlayabilirsiniz.

Güncel Sanalika Yönetmenleri Listesi için tıklayın.

Dikkat! Profilinde yönetmen kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir yönetmen sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde yönetmen kartı olmayıp, ''Ben yönetmenim'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.
Gazeteci Kartı
21X02q.png

Sanalika Medya Merkezi tarafından gazetecilik rütbesine seçilmiş olan kullanıcılar oyun içerisinde gazeteci
NAvQ8N.png
kafa üstü sembolü ile ayırt edilebilir. Kullanıcının gazeteci olduğunu daha iyi anlayabilmek içinde profilinde bulunan ''gazeteci kartı
21X02q.png
'' ile anlayabilirsiniz.

Güncel Sanalika Gazetecileri Listesi için tıklayın.

Dikkat! Profilinde gazeteci kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir gazeteci sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde gazeteci kartı olmayıp, ''Ben gazeteciyim'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.

Sanatçı Kartı
Rk75BR.png

Sanalika Kültür Merkezi tarafından sanatçı rütbesine seçilmiş olan kullanıcılar oyun içerisinde boya paleti
Rk75pG.png
kafa üstü sembolü ile ayırt edilebilir. Kullanıcının sanatçı olduğunu daha iyi anlayabilmek içinde profilinde bulunan ''sanatçı kartı
Rk75BR.png
'' ile anlayabilirsiniz.

Güncel Sanalika Sanatçıları Listesi için tıklayın.

Dikkat! Profilinde sanatçı kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir sanatçı sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde sanatçı kartı olmayıp, ''Ben sanatçı'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.
Oyuncu Kartı
kBNPEJ.png

Sanalika yönetmenleri tarafından seçilen oyuncular oyun içerisinde profilinde bulunan ''oyuncu kartı
kBNPEJ.png
'' ile ayırt edilebilir.

Dikkat! Profilinde oyuncu kartı bulunmayan hiç bir kullanıcıya itibar etmeyiniz. Hiç bir oyuncu sizden şifrenizi istemez, lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Profilinde oyuncu kartı olmayıp, ''Ben oyuncuyum'' diye söylemlerde bulunan kullanıcıları ticket yolu ile şikayet edebilirsiniz.

Geri