• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika Ticket Sistemi Hakkında Bilgi - Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
global-logo.png

Ticket sisteminde ki bölümleri biliyor musun? Son zamanlarda yanlış bölümlere ticket atılmakta buna bir son verelim...

Hesabınıza giriş yaparak Yardım ve Destek bölümüne girerek yeni bilet/ticket tıklayınız daha sonra önünüze gelen bölümlerden sizlerin sorunlarınıza en yakın olan bölümü seçerek sorunuzu dile getiriniz. Bölüm seçmekte mi zorlanıyorsun o zaman konuyu okumaya devam ederek nereye açacağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsin...

X4v3E3.png

Ticaret Bölümü

Ticaret bölümü sınırları aşılmadığı sürece, TL lirası ile OyunStudyosu ekibine teklif sunarak oyun içinde iş/reklam/pazarlama sunabilirsiniz. Sunduğunuz öneriler kabul olursa belirli yerlerde 1.cadde cafenin üstünde ki bulunan reklam kısmına reklam yapmak istediğiniz afişler vs eklenir.

Yorum Bölümü

Yorum bölümü genellikle Sanalika teknik işlerini ilgilendiren bir bölümdür. Oyun hakkında şikayetlerinizi/önerilerinizi sunabileceğiniz kategori bölümüdür.

1- Oyunla ilgili önerim var; Oyun içinde istediğiniz yenilikleri veya oyuna gelmesini istediğiniz ürünlerin hakkında detaylı bir şekilde bahsederek Sanalika Ekibine önerinizi önerebilirsiniz. Öneriniz her zaman okunup sizlere geri dönüş yapacaklardır.
2- Oyun ile ilgili bir şikayetim var; Oyunda rastladığınız genel sorunları örneğin; Yenilikleri beğenmediğiniz zaman veya etkinlikte bir sorun/sizi ilgilendiren sorunlarınız olduğunuzda şikayetlerinizi bu bölüme yazarsanız en kısa zamanda dönüş yapacaklardır.

3- Müzik grubu önerisi; Müzik hakkında önerilerinizi detaylı bir şekilde buraya anlatarak önerinizi sunabilirsiniz. İstediğiniz bir sanatçının konserini vs istediğiniz zaman sanatçının ismini belirleyiniz. NOT: Oyuna gelmesi için Oyun Stüdyosu ile görüşme yapması gerekmektedir.

Hata Sorun Bölümü

1- Oyunda bir hata buldum; Oyunda rastladığınız hataları buraya detaylı bir şekilde yazalım ki en kısa sürede hata çözülsün.

2- Eksik/İçerik hata bildirimi: Yeniliklerde veya oyunun içinde eksik olan bir şey olduğu zaman burada ki bölüme detaylı bir şekilde anlatınız.

3- Web site/linklerde sorun: Oyun içinde duyuru bir şekilde veya en alta yenilikler kısmında linkler bozuk olduğu vakit bilet oluşturup iletiniz.

4- Ödeme Sayfası hakkında sorun: Diamond/sanil çekme yerinde rakamlar eksik olduğunda veya hata olduğu vakit bilet oluşturup iletebilirsiniz.

Diğer Konular Bölümü

Tickette sorununuzun ile ilgili bir bölümü olmadığı zaman diğer konuları seçerek sorununuzu detaylı bir şekilde anlattınız.

Ödeme Bölümü

Ödeme yaptım aldıklarım gelmedi; Telefonla veya banka kartınızla aldığınız tüm ürünler çantanıza eklenmediği zaman ticket atıp iletiniz ki hesabınıza kısa bir sürede eklensin.

Pepsi Şifresi Sorunu:En yakın supermarketten aldığınız 330ml Pepside sorun mu çıktı pini hatalı olduğu zaman ve kullanılmadığına emin olduğunuz zaman ticket oluşturup iletiniz en kısa zamanda jetonlar hesabınıza yüklenir.

Havale gönderdim onu bildireceğim; banka, postane vb.nin aracılığıyla gönderilen paradır. Parayı gönderdikten sonra ticket attınız.

Ödemenin iadesini talep ediyorum; Ödeme yaptığınız ürünleri harcamadığınız sürece ticket oluşturup iade edilmesini isteyebilirsiniz. En kısa zamanda miktar hesabınıza yüklenecektir.

Pin Bölümü
Adminler tarafından verilen pindir, sanil/diamond alma bölümüne pini girerek sanil/diamond satın alabilirsiniz.

Kullanıcı Avatar Bölümü

Hesabıma giriş yapamıyorum; Şifrenizi mi unuttunuz kullanıcı adınızı yazarak Oyun Stüdyosu'nun size soracağı sorulara doğru cevap verdiğiniz zaman sizlere şifrenizi vericektir.

Oyun açılırken hata iletisi; Oyuna giriş yaparken hesabınız oyuna girmediği zaman buga rastladığı vakit bilet oluşturarak görsel bir anlatım ile iletirseniz en kısa zamanda düzeltilecektir.

Çanta/Eşya yüklemesinde hata; Aldığınız ürün çantanıza eklenmediği vakit ticket oluşturunuz ve çanta bölümü bugta kaldığı vakit detaylı bir şekilde anlatırsanız en kısa zamanda çözülecektir.

Mekandan/Odadan çıkma sorunu; Mekandan çıkış yaparken hesabınız caddeye geçmediği vakit sayfanızı yenilediğiniz zaman aynı yerde durduğu zaman ticket oluşturursanız hesabınız 1.caddeye aktarılacaktır.

Ürün alma sorunu; Almak istediğiniz üründe sıkıntı yaşıyorsanız veya mobil ödeme ile ilgili sıkıntı yaşadığınız zaman Destek Ekibine bilet atarak sizlere daha kolay bir şekilde yardımcı olacaklardır.

Görev almada sorun; Hesabınız ile görev almaya gittiğiniz vakit göreve tıklayamıyorsanız veya görevi aldıktan sonra görev ile alakalı ürünler hesabınıza eklenmediği zaman ticket attınız.

Eşyalarım çalındı; Eşyalarınızı çalan kişinin kullanıcı adı ile birlikte ve kanıt resmi ile birlikte ticket attınız doğru anlattığınız sürece sizlere yardımcı olacaklardır.

Avatarım hakkında başka bir sorun; Bu bölümlerde olmayan sorunlarınızı bu bölüme detaylı bir şekilde anlattınız.

Eşyalarım kayboldu; Eşya aldıktan sonra çantanıza eklendiği zaman ve kısa bir süre geçtikten sonra eşyalarınız kaybolduysa ticket attınız ki moderasyon geçmişinden hesabınızın işlemlerini inceleyip sizlere eşyayı yüklesinler.

Son zamanlarda yanlış bölüme bilet atıldığı vakit biletler silinmektedir, bu konu sizlere yardımcı olacaktır.

Geri