• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika Yardım, Destek ve Ticket Atma Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
NAnLZQ.png

Oyun içi hata ve sorunları, şikayetleri, önerilerinizi ''www.sanalika.com/support/ticket'' adresi üzerinden Sanalika Yardım / Destek ekibine iletebilirsiniz!

Sanalika ekibinin (yöneticiler, editörler...) aktif destek hattıdır. Sanalika'nın başka yardım/destek platformu yoktur.

Bilet Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kısa sürede cevap almak için, bu konuya önem göstermeniz gerekmektedir.

Sorunun ile ilgili uygun konuyu seç. Aksi durumda cevap almayabilirsiniz.

Sorununu anlaşılır yaz. ''Hesabım çalındı. E posta adresim/kullanıcı adım. Yardım eder misiniz''

Sorununu küfürsüz, argo kullanmadan nazikçe yaz. Aksi durumda, cevap almaz ve küfür/argo kullandığınız için oyun içerisinde ceza alabilirsiniz.

Sorununla ilgili geçerli bir resimli kanıtın varsa, konuya eklemeyi unutma.

Yukarıdaki seçeneklere uygun biçimde biletini açtıktan sonra, cevap alana kadar sabırlı olmayı unutma. Sen gibi çok Sanalikacı var, biraz geç olabilir ama mutlaka cevap alacaksın.

Nasıl Bilet Açarım, Ticket Oluştururum?

www.sanalika.com/support/ticket adresine gidip, Sanalika hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından aşağıdaki uygulamaları takip ediniz:

d3vA2n.png

Ticket Oluşturma / Konular

♦ Ticaretİş / Reklam / Pazarlama üzerine konular açabilirsiniz.

♦ YorumÖnerilerinizi, şikayetleriniz buraya...

Oyunla ilgili bir önerim var / Oyun ile ilgili bir şikayetim var / grubu önerisi üzerine konular açabilirsiniz.

♦ Hata / SorunOyun içerisinde karşılaştığınız hata ve sorunlar buraya...

Oyunda bir hata buldum / Eksik, hatalı içerik bildirimi / Web site, linklerle ilgili sorun / Ödeme sayfası ile ilgili sorun

♦ Kullanıcı / AvatarHesabınız ile ilgili sorunlarınız buraya...

Hesabıma giriş yapamıyorum / Oyun açılırken hata iletisi / Çanta, eşyaların yüklenmesinde hata / Mekandan, odadan çıkma sorunu / Ürün satın almada sorun vb. konular...

♦ ÖdemeSatın aldığınız ürünler ile ilgili sorunlar buraya...

Ödeme yaptım aldıklarım gelmedi / Pepsi şifre sorunu / Havale gönderdim, onu bildireceğim / Ödememin iadesini talep ediyorum

♦ Pin Sanalika'dan kazandığın hediye PİN kodu buraya...

♦ DiğerYukarıdaki konular haricinde, diğer konular buraya...

bDVd1m.png

Geri