• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalmarketim.com güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSQL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSQL

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Mar 2014
Puanı
3
Normal de elden alışveriş ten yanayım ama online alışveriş teki modellar daha üst düzey oluyor yazın pc alma hedefim varda bu site hakkında en ufak bilgim yok hiç alışveriş yapan varmı deneyimlerinizi paylaşırmısınız? Depolu,yanlış ürün gönderirler mi?

Hedefimdeki ürün : MSI GX70 3BE-081TR AMD A10-5750M 16GB 128GB SSD+1TB HD8970M 2GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Crysis3 Edition) (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

evet güvenilir geçen yaz ordan msi ge70 2oe almıştım ve yanında birsürü ekstra şey :D:D şu an o bilgisayardan yazıyorum :D :D

kargosu 2.günde elime ulaşmıştı eksiksiz ve güzel paket ayrıca hediye de vermişlerdi ozaman :D antalya da mı neymiş merkezleri 10yıllık firmaymış ankaradan taşınmışlar vs. bayağı araştırmıştım benimde kuşkularım vardı ama fiyatı makuldu :D önerebilirim siteyi

evet güvenilir geçen yaz ordan msi ge70 2oe almıştım ve yanında birsürü ekstra şey :D:D şu an o bilgisayardan yazıyorum :D :D

kargosu 2.günde elime ulaşmıştı eksiksiz ve güzel paket ayrıca hediye de vermişlerdi ozaman :D antalya da mı neymiş merkezleri 10yıllık firmaymış ankaradan taşınmışlar vs. bayağı araştırmıştım benimde kuşkularım vardı ama fiyatı makuldu :D önerebilirim siteyi

İlla havale ylemi satıyorlar kapıda ödeme olmuyor mu?

Laptop müthiş. Benim MSI eskidi artık. Bende firma olarak hızlıal.com'dan almıştım hiçbir sorun çıkmamıştı.

Garanti süresince arızalar da laptopu kargoyla Sanalmarketim.com'a mı göndericem onlarmı tamiri yapıcak

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="align: left"]Garanti süresi içinde arızalanan ürünlerde nasıl bir yol izlenir?

[TABLE="width: 1676"]
[TR]
[TD]Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler ithalatçı firmaların ya da yetkili servislerin garantisi altındadır.
Garanti süresi içinde arızalanan ürün yetkili servisi yoksa firmamıza gönderilir ve ürünün onarımı ithalatçı firma tarafından gerçekleştirilir. Kargo bedeli müşterimize aittir.
Yetkili servisi olan ürünler içinse satış faturasını ibraz ederek size en yakın yetkili servisten teknik destek alabilirsiniz. Ürünlerin içinden çıkan servis broşüründe gerekli bilgiler mevcuttur.

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Geri