• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanırım alınması gereken bir insanlık dersi var burada.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Kimse kimseyi kandırmasın. Sokakta bir evsiz bize yaklaşıp para istediğinden para vermiyorum hatta onlardan uzaklaşıyoruz. Kendi adıma konuşayım 5-10 lira bir şeyler vermeye çalışırım ama gerçekten çok bunaltanlar da oluyor bunlardan bende uzaklaşıyorm.

Şimdi sizinle paylaşacağım videoda parayı veren adamın hareketi değil parayı alan evsizin hareketine dikkat etmenizi istiyorum.

Bunun gibilere evet paylaşım kesinlikle doğru ama kucağında bebek ile dilenenlere bugunden sonra karşıyım hem bir haberde hemde kendi gözümle şahit oldum o masum yavrular uyusturucu ile alkol ile uyutulup saatlerce kıpırmadan soğukta sıcakta yatıyorlar böylelerine bırak parayı yüzüne bile bakmıcaksın ama bu adam gibi gercekten ihtiyacı olanlara bunu yapıcaksın yerinde bir konu teşekkürler.

Böyle olanlarda var sakat numarası yapıp abiğğ 5 tl abiğğ diyenler de var ama durum ülkemizde böyle

Geri