• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanirim cüzdani çaldirdim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Txt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Txt

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2015
Puanı
48
Dün Akşam Beşiktaş Kutlamalarında Cüzdani çaldirmiş olabilirim Eve getirdim diye hatirliyorum ama evi köşe bucak aradim bulamadım ne yapmam gerek.
Annem işten geliyim beraber bakalım diyor annemi bekliyim mi yoksa hepsini iptal mi ettiriyim. Kredi kartlarını telden iptal oluyor. Aslında sorun yaptıgım kimlik kimlik için başvuru kaç gün içinde olmasi gerek

Bulamadığın zaman nüfüs cüzdanın içindeyse karakola gidip cüzdanının çalındığını bildir gazeteye ilan vermen gereklimi emin değilim ama karakola bildir başına iş gelmesin.

Bulamadığın zaman nüfüs cüzdanın içindeyse karakola gidip cüzdanının çalındığını bildir gazeteye ilan vermen gereklimi emin değilim ama karakola bildir başına iş gelmesin.

Bu olay dün yaşadım Annem bekle diyor yarin gitsem. Ayin 19'da kaybettim dersem ilem yaparlar demi

Hâlâ bir şey yapmadıysa bence acele et, kayıp veya çalıntı başvurusu yap. Eğer düşürdüysen falan belki de bir "vatandaş" karakola teslim etmiştir.

Önce git karakola gerekli bilgiyi oradan alırsın. Daha sonra nüfus müdürlüğüne git yeni kimlik ve çalındığı için ne yapman gerektiğine dair.

http://www.hakkindabilginedir2016.com/2013-nufus-cuzdanimi-kaybettim-ne-yapmam-gerekiyor-1256.Aspx

Hâlâ bir şey yapmadıysa bence acele et, kayıp veya çalıntı başvurusu yap. Eğer düşürdüysen falan belki de bir "vatandaş" karakola teslim etmiştir.

Teşekürler Halledim hocam çok sükür

Geri