• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şanlı Kostüm Morgana'ya Geliyor !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Victorious Morgana
victorious-wallpaperv2.jpg

Ek olarak Diamond ile Challanger arasına girecek olan Master ligi de hayırlı olsun :D

Sezon Sonu Ödülleri ve Yeni Ustalık Aşaması

resmi bi açiklama yok morgana buyuk ihtimal ama ashede olabilir syndrada neden öyle düşünüyorum çünkü morganının göz bebeği yok :)

Bana göre Ashe,saçlardan şey ettim ama tabii Riot bu. Syndra der haberde Ashe çıkar Morganaya gelir :grin

Morgananın buna benzer skini var bence eğer ona gelirse büyük aptallık olur.

Morgana skini alasım vardı Morgana'ya gelsin de en olmadı Janna'ya gelsin boşa rp harcamayayım :D

La olum bıktım 3 sezondur ne kadar dandik şey varsa veriyorlar jungle'a çıkarmıyorlar bi

Bu gız niye ağlıyor hep :D Şanlı Janna vardı zaten niye böyle yapıyorsunuz olum -.-

Tipine yada skinine göre vermiyorlar ki Victorius skinleri , oynanma oranına göre veriyorlar. Sezon 3'te genel oynanış bakımından elise sezonuydu ve skin ona geldi , bu sene yüzdelik dilim olarak en çok morgana artış sağladı ve oyuncuların çok tercih ettiği bir şampiyon oldu.

morgana ne alaka olm ya o kadar hero varken buna çıkartırlarsa saçmalık olur zaten op 3 saniye snare :D

Geri