• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sansar Salvo - Ne Kadar Umrumda (Klip Çıktı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45

Sansar Salvo'nun yeni tarzı hakkında yaptığı açıklama

Sansar Salvo : Kendimi geliştirmek, standart rap dışındaki tarzları dinleyen en azından bazı insanlara hitap edebilmek adına. Yeni single ile ilgili olarak arkadaşlar benim tarzım bellidir. Sokağa döner'dir ne dir. Ancak ara ara böyle şeyler denemek istiyorum.

Bence bu şarkısı hiç iyi olmamış önceki söylediği tarz daha iyi.

Sagopa / Kolera güzel ve yerleri ayrı.

Fakat dar düşünmemek lazım.Bir rapçiyi övmek için diğerini yerin dibine sokmaya gerek yok.

Sansar Salvo'da kaliteli bir rapçi fakat bu şarkısını beğenmedim.

Yeşil Oda'dan şaşmam.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Youtube'da ilk girdiğimde yanlış tıkladım sandım bir an. Fazla hoşuma gitmedi açıkçası, Sansar underground tarzıyla daha daha iyiydi.

İlahi dinle ilahi :D

----------

Flowlarım Çok Zengin parçasında İtaat Contrayı katlıyor 2 ye :D Ama Contra'nın Ölü parçası mükemmel :mj:

Yok hacı öyle demiyecen Sagopa'nın eski şarkılarından iyisi yok T-Rap'de :D

Bence bu şarkısıda çok süper olmuş sonuçta Sansar Salvo yani :D

Birde Sansar West Coast'tan East Coast'a geçmiş :D

Ya siz rapten ne anlarsınız ?

Oğlum bak açma spoiler'ı sadece ufak şakaydı intihar sebebin olurum. :D

Youtube'da ilk girdiğimde yanlış tıkladım sandım bir an. Fazla hoşuma gitmedi açıkçası, Sansar underground tarzıyla daha daha iyiydi.

Yok hacı öyle demiyecen Sagopa'nın eski şarkılarından iyisi yok T-Rap'de :D

Rap dinlemeye Sagopa Kajmer ile başladım bende.Eski şarkıları diyorsan T-Rap'de gelmiş geçmiş en iyi rapper olarak tarihe altın harflerle adını yazdırdı.
Fakat şuanda yaptığı şarkıları,çok arabesk.
Eski sago yok.

Geri