• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi araştırması Sonucu ve Gelecekteki Gelişmeler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
Silkroad-R'dan herkese merhaba.

Şarj sistemi ile ilgili son karar oyun ankete göre olacaktır,ama bu oyuncularımızın birçoğu şarj sistemi bağlantı süresinin 8 saatten 12 saate arttışından memnun kaldıı ama bazıları hala sistem lehine değildir. Ayrıca, birçok oyuncu şarj sistemi zaman sınırını 12 saat oyun erişim avlanma süresi 6 saate değiştirme ile ilgili ve mevcut sistemi iyi bir iyileştirme olmayacaktır ifadeleri anlaşaıktadır...

Biz oyuncularımızın kaygılarını dinlediğimizden emin olabilirsiniz ve araştırma katılanlara teşekkür etmek istiyoruz. Biz meşru oyuncularımızın sistem tarafından etkilenmez ve yasadışı program kullanıcıların etkinliklerini kısıtlamak için elimizden geleni yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca,8-12 Saat oynadıktan sonra % 50 EXP ye ulaşınca NPC den potıon alınmadığının oyuncularımızdan şikayetini aldık . Biz oyuncularımızın endişelerini gördük ve böylece oyuncularımıza NPC'lerden görev ve iksir alabilinecek şekilde sistemi değiştirmeye karar verdik.

Bizle en kısa zamanda bu değişiklikler uygulamaya koyacağız.Daha iyi oyun hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu konudaki diğer duyurular için lütfen bekleyin.

Teşekkür ederiz!

Adamlar çalışıyorlar :D bingo eventi içinde 7 şubatı bekleyeceğiz off off ödüller gelse bari 7 şubatta :D

hahah o kadar küfür ettiler .Yanıta bak çalışacağızz :):):):):) millet deli oldu lan inatla sarj bırakmıyorlar ne angus şirket böyle???

benim zamanımda böyle bir şey yoktu. Şimdi yeniden başladım , bir süre sonra botcular acılmıyor bende heralde buga falan girdim diye düşünüyordum :) öğrendiğim iyi oldu bunu, tşk bilgilendirme için.

Geri