• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarkı yaptım beyler gelin :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
[video=youtube;_Gtlu4hVhGw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Gtlu4hVhGw[/video]

2. şarkıda başta söyleyen devrim erden dınlemek ısteyen olursa güzel söylemiş :) ilk şarkıda ilahi sanırsam yani öyle duymuştum :)
Sizin tarzınızda degıl fakat destek verırsenız memnun olurum rica ediyorum 12-13 sanıye dınlesenız yeter herkese teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim yavaş yavaş ısına ısına ögrene ogrene yapmaya calısıyorum ıyı kötü yorumlar yıldırmıyo acıkcasa sonucta birşeylerle ugrasıyorum :)

Nakarat 10/8
Nakarat dışında okurken biraz bozmuşun 10/5
genel olarak şarkıya puanım 10/7 Ben EVET Diyorum... :D

Güzel olmuş ama biraz daha orjinal olabilirdi :) Mustafa Cihat'dan alıntı yapmışsın ya onu diyorum :)

Nakarat güzel sonuna kadar dinledim kulağa kötü gelmiyor fakat geliştirmelisin sana puanım 10/8 :D

iyi kotu yorumlar icin tessekkur ederim bi sorum olacak aranizda mixer kullanan varmi peki :)

----------

hevesin varmi soylemeye :)

Umarım sen kalın sesli değilsindir.İlk şarkıda sadece nakaratı söylemişsin.2. şarkıda sözün yok.Bu şekilde çok kişi var.Bir böğürmen eksik ağğğğğğğğğğğğğ diye.Bu tarz yapacaksan ya hiç yapma yada tarzını değiştir.2. videoyu koyduğuna göre sen o kalın seslisin.Bırak bence.

Geri