• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sarmal Işık Efekti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iPepsi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iPepsi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2010
Puanı
0
Çok Basit Bir Çalışmadır

58056579.jpg

61311984.jpg

14067621.jpg

36861558.jpg

78965390.jpg

Buradakı Renklerı Uygulamak Zorunda Deilsiniz Kendı Zevkınıze Göre De Ayarlıyabilrsiniz..
34527724.jpg

28379795.jpg

Tekrar orjinal layerimizi tikliyoruz ve Menuden : Filter->Distort->Twirl Angle: +150°
simdide duplicate layerimizi tikliyoruz ve Menuden Edit->Transform->Flip Horizontal sonrada t Filter->Distort->Twirl değer olarak: -150°
evet simdi Duplicate layerimizi tikliyoruz ve Bleding mode u difference yapiyoruz ...
Ve Son Olarak Yaptıgımız Calısma Aşagıdakı Gıbı Sonuclanacaktır.. !

73624098.jpg

Kolay geLsin..

Alıntıdır..​

Bunu biliyorum ps ilk yüklediğim zaman bunu yapmıştım.Çok zevkli teşekkürler.:)

Çok az Açıklama Var Mesela Wawe den sonra nasıl o sekle geldi Bilmeyenler Bulamayabilir

Son düzenleme:
Geri